Speciální nabídky Bešeňová

Využijte speciální nabídky vodního parku Bešeňová ve spolupráci s aquaparkem Tatralandia, hotely spoločnosti TMR a další

 


Objavte Galeriu zdravia a relaxu v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás, našich klientov. Prvý holistický hotel na Slovensku Galeria Thermal Bešeňová**** priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle!
AKTUÁLNE PONUKY:
Romantický pobyt Galeria
Hotel Bešeňová *** se nachází přímo v areálu vodního parku Bešeňová. Nechte se ohromit krásným prostředím na Liptově, nechte se unést vlnou zážitků, ponořte se do bazénů léčivé geotermální vody a odpočiňte si ve wellness.
AKTUÁLNÍ NABÍDKY:
Zábava v bazénech -50%
Ubytujte sa len pár krokov od Aquaparku Tatralandia a užívajte si tropický raj v každom ročnom období. Holiday Village Tatralandia ponúka ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku.
AKTUÁLNE PONUKY:
Zábava v bazénoch -50%
Nápaditá architektúra Hotela Pošta podčiarknutá panorámou Nízkych Tatier prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
AKTUÁLNE PONUKY:
Balík Horský duch
Ski-in ski-out hotel Grand ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.
AKTUÁLNE PONUKY:
Balík Hory a Voda
Súkromie apartmánu obklopeného prírodou
Ubytujte sa v súkromí priestranných apartmánoch obklopených prírodou a horami. Ideálna ski-in ski-out poloha Chalets Jasná de Luxe v srdci celoročného strediska Jasná, poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.
Jedinečná horská atmosféra priamo pod Chopkom
Ski-in ski-out hotel Srdiečko*** priamo pod Chopkom je obľúbeným dovolenkovým miestom. Priateľský personál, pohostinná atmosféra, tradičná kuchyňa a unikátne prostredie Nízkych Tatier – to všetko ponúka hotel Srdiečko svojim návštevníkom.
Dokonalé harmonické prostredie v 1. feng shui hoteli
Obklopený tatranskou prírodou ponúka prvý feng shui hotel Tri Studničky**** dokonalé harmonické prostredie. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou a unikátnymi ZEN cvičeniami.
Priamo na vrchole Chopku 2004 m n.m.
Ubytujte sa na výnimočnom mieste – priamo na vrchole Chopku. Hotel Rotunda je synonymom unikátnej atmosféry a krásnych zážitkov. Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením.Vnější termální bazény

Čeká Vás harmonie krásného prostředí a termálních bazénů.
Voda z termálních pramenů prospívá k regeneraci těla. 


TERMÁLNÍ BAZÉNY