Objevte váš pramen energie

 

Stratenú energiu môžete načerpať rôznymi spôsobmi. Jeden z nich je aj vodný park Bešeňová so všetkým čo ponúka.


Tipy ako pocítiť prílev stratenej energie

Zabudnite na každodenné starosti a nechajte sa uniesť vlnami relaxu. Predstavte si termálny kúpeľ s teplotou do 39°C, s podvodnou masážou alebo perličkovým kúpeľom. Precíťte uvoľnenie celého tela a objavte prameň vašej stratenej energie. Vychutnajte si tento dokonalý oddych s obľúbeným drinkom v ruke a pocítťe závan úžasnej vône, ktorá vás dokonale opantá. Bylinky, citrusy, levanduľa - aromaterapia vás doslova pohltia a vy si užijete čaro saunového rituálu. Horúce kamene zasyčia a Vaše telo sa vďaka parným nárazom dokonale zahreje. Následné schladenie vám dodá úžasný pocit uvoľnenia. Započúvajte sa do zvukov padajúceho dažďa, spievajúcich misiek, ktoré vás prenesú do hladiny dokonalého relaxu.

Zoberte teda rodinku a urobte si relaxačný pobyt priamo v termálnom srdci Liptova - Bešeňovej.


Vstup do Bešeňovej najvýhodnejšie s gopassom za 19€

Ušetrite až 7€,- pri kúpe na: www.gopass.sk


Blahodárne účinky termálov

Termálna voda v Bešeňovej obsahuje veľké množstvo vápnika, horčíka, draslíka, síranov a mnoho ďalších prospešných minerálov. Tieto minerály majú blahodárne účinky na pohybové a tiež dýchacie ústrojenstvo. Aj vaša pokožka sa poteší účinkom termálnej vody, ktorá jej prospeje. 

Oddychová zóna Átrium

Ak preferujete oddych v príjemnom teplom prostredí spojený s relaxačným čítaním knihy je Átrium tou najlepšou voľbou. V priestoroch Átria sa nachádza aj bar, kde si môžete vypiť kávu či drink alebo pochutiť na čerstvých palacinkách. 

Saunový svet

Príjemné teplo suchých alebo parných sáun, ktoré je prospešné na dýchacie ústrojenstvo a tiež na detoxikáciu pokožky určite oceníte. Póry pokožky sa počas horúcich návalov teplého vzduchu otvárajú a tak sa škodlivé látky vyplavujú. Odporúčame, tiež navštíviť saunové rituály ktorých súčasťou sú napríklad omladzujúce peelingy alebo novinka muzikoterapia.

Saunové rituály

Zahrejte svoje telo v saunovom svete počas saunových rituálov. Saunové rituály v Bešeňovej môžete zažiť každý deň, ale aj počas noci vo vybraných termínoch. A čo všetko vás čaká? Show rituály, aromaterapia, peelingy a novinka muzikoterapia.

Vodný bar Cosmopolitan

Váš obľúbený nápoj si môžete vychutnávať priamo v termálnom bazéne s príjemným sedením a odkladacími stolíkmi pre váš drink. V ponuke sú ako nealko, tak aj alkoholické nápoje. Tak ktorý drink si vyberiete?

Reštaurácia Bistro

Halušky, pirohy, cestoviny, pečené kura, vyprážaný syr, ovocné a zeleninové šaláty, nápoje a mnoho iných Slovenských a zahraničných jedál. To svoje si v Bistre nájde určite každý. Dobrú chuť


 
 

Informácie o vodnom parku

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.com
Prac. hod.: PO - NE:  10:00  – 20:00