BEŠEŇOVÁ - TERMÁLNE SRDCE LIPTOVA

Prijmite naše pozvanie do novej Bešeňovej a užívajte si relax
vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Magické miesto plné relaxu nájdete v termálnom srdci Liptova, v novej Bešeňovej. Bešeňová ponúka odpočinok v 18 bazénoch s termálnou alebo priezračnou vodou s teplotou až do 40 °C. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, čomu sa poteší vaša pleť, pohybové aj dýchacie ústrojenstvo. 

V Bešeňovej nájdete okrem harmónie pre telo a dušu aj zábavu pre všetkých členov rodiny na 15 toboganoch, v bazéne s vlnobitím alebo počas raftovania v divokej rieke. Vďaka tomu sa Bešeňová stáva dokonalou voľbou aj pre rodiny s deťmi.

Nový oddychový priestor Átrium je srdcom celého krytého komplexu. Veľkorysé presvetlené priestranstvo predstavuje oázu pokoja, ktorá dýcha prírodou. Gurmánov poteší prepojenie s najväčšou reštauráciou v Bešeňovej, Bistrom. Tá ponúka, okrem chutných jedál z čerstvých surovín, výhľady na krásy Liptova.

Energiu načerpáte v saunovom svete počas 13 inhalácií a relaxačných procedúr. Stále obľúbenejšími sú v novej Bešeňovej saunové rituály a peelingy nielen za bieleho dňa, ale aj za mesačného svitu počas špeciálnych eventov - Noci saunových rituálov

Nová, elegantná Bešeňová predstavuje dokonalú harmóniu a spojenie relaxu a zábavy. Vďaka termálnej, ale aj priezračnej vode, možnosti voľby, si tu nájde svoje naozaj každý. Zistite viac o zážitkoch, ktoré vás čakajú v novej Bešeňovej.V novej  Bešeňovej čaká novinka aj najnáročnejšiu klientelu: Hotel Galéria Thermal Bešeňová ****. Prvý holistický hotel na Slovensku zameraný na človeka ako celok - na telo, dušu i myseľ. Hostia hotela budú mať k dispozícii privátnu termálnu zónu,  nadštandardný servis a individuálny prístup zo strany personálu. Samozrejmosťou bude non-stop hotelová recepcia, uvítací drink pri príchode, knižnica a darček pre hosťa na izbe. 

 Naplánujte si návštevu aquaparku a ušetríte

Plánujte minimálne 4 dni dopredu a užite si maximum zábavy za najnižšie ceny.

Celodenný vstup do Bešeňovej

Ušetrite až 20%
Na mieste Online

Online

4 dni vopred

Dieťa do 6 rokov 16 € 14 € 12 € Kúpiť online →
Dospelý 26 € 23 € 19 € Kúpiť online →
Študent, senior 23 € 20 € 17 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 1 62 € 55 € 45 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 2 71 € 64 € 54 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 3 80 € 73 € 63 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 4 89 € 82 € 72 € Kúpiť online →
Dieťa do 12 rokov 19 € 17 € 14 € Kúpiť online →


Čo všetko dokáže Gopass karta?


Výhodne a pohodlne

V e-shope GOPASS si vopred vyberiete neopakovateľné zážitky za najnižšie ceny a ostáva Vám len sa tešiť.Odmeňuje a zlacňuje

GOPASS karta Vám zbiera body, ktoré premeníte na výrazné zľavy v desiatkach barov, reštaurácií, obchodoch a požičovniach Tatry Motion a na ďalších miestach. 


Šetrí Váš čas

Vstupenka sa po nákupe v e-shope nabije na Vašu GOPASS kartu a Vy tak nemusíte čakať pred pokladňami. Platí všade

Vaša karta GOPASS platí medzinárodne. Využijete ju vo všetkých strediskách Tatry mountain resorts, a.s.


Vstup do Bešeňovej – kúpiť on-line

Ušetrite až 7€,- pri kúpe 4 dní vopred na: www.gopass.sk