BEŠEŇOVÁ - TERMÁLNE SRDCE LIPTOVA

Prijmite naše pozvanie do novej Bešeňovej a užívajte si relax
vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Cena vstupu už od 17€ s kartou GOPASS.

Dôležitý oznam pre návštevníkov

Vážení návštevníci, dovoľujeme si Vás informovať o otváracích hodinách počas Vianočných sviatkov.

Viac informácií

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

 


Magické miesto plné relaxu nájdete v termálnom srdci Liptova, v novej Bešeňovej. Bešeňová ponúka odpočinok v 9 bazénoch s termálnou alebo priezračnou vodou s teplotou až do 40 °C. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok, čomu sa poteší vaša pleť, pohybové aj dýchacie ústrojenstvo. 

V Bešeňovej nájdete okrem harmónie pre telo a dušu aj zábavu pre všetkých členov rodiny na 7 toboganoch, v bazéne s vlnobitím. Vďaka tomu sa Bešeňová stáva dokonalou voľbou aj pre rodiny s deťmi.

Nový oddychový priestor Átrium je srdcom celého krytého komplexu. Veľkorysé presvetlené priestranstvo predstavuje oázu pokoja, ktorá dýcha prírodou. Vychutnajte si svoju obľúbenú knihu v teple na lehátku obklopený krásnou zeleňou. Gurmánov poteší prepojenie s najväčšou reštauráciou v Bešeňovej, Bistrom. Tá ponúka, okrem chutných jedál z čerstvých surovín, výhľady na krásy Liptova. V priestore Átria sa nachádza tiež bar, kde si môžete vychutnať kávu alebo sladké palacinky. 

Energiu načerpáte v saunovom svete v 5 suchých alebo vlhkých saunách a počas 36 relaxačných procedúr. Stále obľúbenejšími sú v novej Bešeňovej saunové rituály nielen za bieleho dňa, ale aj za mesačného svitu počas špeciálnych eventov - Noci saunových rituálov. Počas rituálov môžete zažiť aj našu novinku - muzikoterapiu alebo si vychutnáte teplé návaly vlhkého vzduchu počas show rituálov. Vaša pokožka dostane nový nádych po citrusových alebo bylinkových peelingoch. 

Nová, elegantná Bešeňová predstavuje dokonalú harmóniu a spojenie relaxu a zábavy. Vďaka termálnej, ale aj priezračnej vode, možnosti voľby, si tu nájde svoje naozaj každý. Zistite viac o zážitkoch, ktoré vás čakajú v novej Bešeňovej.

Momentálne pre vás pripravujeme NOVINKU - nový exteriérový saunový svet, ktorého súčasťou bude aj saunový dóm s kapacitou až 100 osôb. Chýbať nebudú ani vonkajšie výrivky, či schladzovacia jaskyňa alebo oddychová zóna s výhľadom na Chočské vrchy. V novej  Bešeňovej čaká novinka aj najnáročnejšiu klientelu: Hotel Galéria Thermal Bešeňová ****. Prvý holistický hotel na Slovensku zameraný na človeka ako celok - na telo, dušu i myseľ. Hostia hotela budú mať k dispozícii privátnu termálnu zónu s tromi bázenmi so vstupom priamo z hotelovej izby,  nadštandardný servis a individuálny prístup zo strany personálu. Samozrejmosťou bude non-stop hotelová recepcia, uvítací drink pri príchode, knižnica a darček pre hosťa na izbe. 

 Naplánujte si návštevu aquaparku a ušetríte

Plánujte minimálne 4 dni dopredu a užite si maximum zábavy za najnižšie ceny.

Celodenný vstup do Bešeňovej

Ušetrite až 20%
Na mieste Online

Online

4 dni vopred

Dieťa do 6 rokov 15 € 13 € 11 € Kúpiť online →
Dospelý 25 € 22 € 19 € Kúpiť online →
Študent, senior 22 € 19 € 17 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 1 59 € 52 € 45 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 2 67 € 60 € 53 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 3 75 € 68 € 61 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 4 83 € 76 € 69 € Kúpiť online →
Dieťa do 12 rokov 18 € 16 € 14 € Kúpiť online →


Čo všetko dokáže Gopass karta?


Výhodne a pohodlne

V e-shope GOPASS si vopred vyberiete neopakovateľné zážitky za najnižšie ceny a ostáva Vám len sa tešiť.Odmeňuje a zlacňuje

GOPASS karta Vám zbiera body, ktoré premeníte na výrazné zľavy v desiatkach barov, reštaurácií, obchodoch a požičovniach Tatry Motion a na ďalších miestach. 


Šetrí Váš čas

Vstupenka sa po nákupe v e-shope nabije na Vašu GOPASS kartu a Vy tak nemusíte čakať pred pokladňami. Platí všade

Vaša karta GOPASS platí medzinárodne. Využijete ju vo všetkých strediskách Tatry mountain resorts, a.s.


Vstup do Bešeňovej – kúpiť on-line

Ušetrite až 7€,- pri kúpe 4 dní vopred na: www.gopass.sk