HARMÓNIA - wellness & spa

Objavte jedinečný saunový svet v nádhernom prostredí Liptova v Bešeňovej s rozšírenou kapacitou a veľkolepým Saunovým dómom s ochladzovacou jaskyňou.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Cena vstupu už od 17€ s kartou GOPASS.


Objavte dokonalú harmóniu relaxu a oddychu v Bešeňovej. Holisticky zameraný wellness dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom novej energie pre každého. Nový wellness & spa ponúka prepojenie Liptovskej prírody prostredníctvom brezových stromov, bešeňovskej jaskyne s nekonečnými vodopádmi a veľkolepým Saunovým dómom. Vychutnajte si pokojné chvíle v príjemnom prostredí tepidária a načerpajte novú energiu.

Harmónia predstavuje obrovský a jedinečný svet relaxu, vôní a zážitkov pre stovky návštevníkov, každý deň. Návšteva wellness & spa nabudí organizmus a dá mu potrebnú energiu na celý deň.

Súčasťou nového saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a sveteľnými efektami, ktoré sú známe hlavne v zahraničí. Po jedinečnom divadle prebieha ochladenie pod nekonečnými vodopádmi ktorých je dostatok pre každého a čím je Liptov známy.  

Zažili ste už saunový rituál? V Bešeňovej môžete zažiť saunové rituály každý deň počas ktorých zažijete saunové show, aromaterapiu, muzikoterapiu alebo peeling. Každá jedna procedúra pozitívne vplýva na zdravie človeka. Omladzuje pokožku, pomáha proti chorobám, prekrvuje telo a pozitívne vplýva na dýchacie ústrojenstvo. Raz do mesiaca organizujeme noc saunových rituálov  s bohatým programom, otvorenou oddychovou zónou Átrium a vnútornými bazénmi. 

Naši saunamasteri sú profesionálnmi vo svojej profesii. Každý jeden sa špecializuje na iný druh saunového rituálu. Za ich kvalitu hovorí aj ich každoročná účasť v popredných saunových súťažiach na Slovensku alebo v Česku. 
Naplánujte si návštevu aquaparku a ušetríte

Plánujte minimálne 4 dni dopredu a užite si maximum zábavy za najnižšie ceny.

Celodenný vstup do Bešeňovej

Ušetrite až 20%
Na mieste Online

Online

4 dni vopred

Dieťa do 6 rokov 15 € 13 € 11 € Kúpiť online →
Dospelý 25 € 22 € 19 € Kúpiť online →
Študent, senior 22 € 19 € 17 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 1 59 € 52 € 45 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 2 67 € 60 € 53 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 3 75 € 68 € 61 € Kúpiť online →
Rodina 2 + 4 83 € 76 € 69 € Kúpiť online →
Dieťa do 12 rokov 18 € 16 € 14 € Kúpiť online →


Čo všetko dokáže Gopass karta?


Výhodne a pohodlne

V e-shope GOPASS si vopred vyberiete neopakovateľné zážitky za najnižšie ceny a ostáva Vám len sa tešiť.Odmeňuje a zlacňuje

GOPASS karta Vám zbiera body, ktoré premeníte na výrazné zľavy v desiatkach barov, reštaurácií, obchodoch a požičovniach Tatry Motion a na ďalších miestach. 


Šetrí Váš čas

Vstupenka sa po nákupe v e-shope nabije na Vašu GOPASS kartu a Vy tak nemusíte čakať pred pokladňami. Platí všade

Vaša karta GOPASS platí medzinárodne. Využijete ju vo všetkých strediskách Tatry mountain resorts, a.s.


Vstup do Bešeňovej – kúpiť on-line

Ušetrite až 7€,- pri kúpe 4 dní vopred na: www.gopass.sk