Saunové rituály a relax

Výnimočné spestrenie saunovania. Skúsený 'saunamaster' pre Vás pripraví netradičný zážitok. Necháte sa prekvapiť?

Denné saunové rituály

Výnimočný kultúrno-relaxačný zážitok 7x denne v saunovom svete.

Muzikoterapia

Liečba tela a mysle pomocou zapojenia nezvyčajných nástrojov (gong vetra, spievajúce misy)

Noc saunových rituálov

Jedinečná noc saunových rituálov organizovaná len párkrát do mesiaca.

Wellness & spa rituály

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. V Bešeňovej vám tento luxus ponúkame obohatení o saunové rituály, ktorých súčasťou je aj peeling pokožky alebo muzikoterapia. Doprajte svojmu telu relax v tej najlepšej podobe. Sauna mastri zvyšujú teplotu a vlhkosť v saune pomocou ľadu s rôznymi arómami a následne teplý vzduch víria po celej saune, tým je celé saunovanie intenzívnejšie. Celý rituál je obohatený o kultúrne predstavenie na rôznu tému, . Doporučujeme vyplniť saunové rituály aj peelingom, po ktorom Vaša pokožka dostane nový nádych a tiež muzikoterapiu, kedy si oddýchne hlavne Vaša myseľ.

Ak chcete vyskúšať skutočne niečo výnimočné odporúčame Vám noc saunových rituálov, organizovanú len pár krát do mesiaca s bohatým nočným programom a voľným vstupom do bazénov v Átriu.Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.
Muzikoterapia - relax mysle

Vibráciu nezvyčajných nástrojov (spievajúce misy, gong vetra) cíti každá jedna bunka v tele. Započúvanie sa do zvuku týchto elementov priamo v našom tepidáriu Vám privolá harmóniu medzi srdcovou a krčnou čakrou. Zároveň ucítite jemný vánok sprevádzaný zvukom gongu vetra, ktorý ukľudní telo a myseľ. 
Peeling - obnovenie pokožky

Ak chceme docieliť jemnosť pokožky, najprv musíme odstrániť tú starú. Peeling je vhodný práve v letnom období, kde pokožku vyhľadí a tá sa na slnku opáli rovnomerne. Počas peelingovej procedúry sa Vám otvárajú póry, do ktorých sa aplikáciou peelingu dostávaju vitamíny, ktoré pokožka potrebuje. 

Obľúbené: 

Denné saunové rituály 


Špeciálna ponuka: 

Noc saunových rituálov
Najnovšie fotografie a videá z Bešeňovej:
Facebook ~ Instagram ~ YouTube