Saunové rituály a relax

Výnimočné spestrenie saunovania. Skúsený 'saunamaster' pre Vás pripraví netradičný zážitok. Necháte sa prekvapiť?

Denné saunové rituály

Výnimočný kultúrno-relaxačný zážitok 4x denne v saunovom svete.

Muzikoterapia

Liečba tela a mysle pomocou zapojenia nezvyčajných nástrojov (gong vetra, spievajúce misy)

Noc saunových rituálov

Jedinečná noc saunových rituálov organizovaná len párkrát do mesiaca.

Wellness & spa rituály

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. V Bešeňovej vám tento luxus ponúkame obohatení o saunové rituály, ktorých súčasťou je aj peeling pokožky alebo muzikoterapia. Doprajte svojmu telu relax v tej najlepšej podobe. Saunamasteri zvyšujú teplotu a vlhkosť v saune pomocou ľadu s rôznymi arómami a následne teplý vzduch víria po celej saune, tým je celé saunovanie intenzívnejšie. Celý rituál je obohatený o kultúrne predstavenie na rôznu tému, . Doporučujeme vyplniť saunové rituály aj peelingom, po ktorom Vaša pokožka dostane nový nádych a tiež muzikoterapiu, kedy si oddýchne hlavne Vaša myseľ.

Ak chcete vyskúšať skutočne niečo výnimočné odporúčame Vám noc saunových rituálov, organizovanú len pár krát do mesiaca s bohatým nočným programom a voľným vstupom do bazénov v Átriu.Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.
Muzikoterapia - relax mysle

Vibráciu nezvyčajných nástrojov (spievajúce misy, gong vetra) cíti každá jedna bunka v tele. Započúvanie sa do zvuku týchto elementov priamo v našom tepidáriu Vám privolá harmóniu medzi srdcovou a krčnou čakrou. Zároveň ucítite jemný vánok sprevádzaný zvukom gongu vetra, ktorý ukľudní telo a myseľ. 
Peeling - obnovenie pokožky

Ak chceme docieliť jemnosť pokožky, najprv musíme odstrániť tú starú. Peeling je vhodný práve v letnom období, kde pokožku vyhľadí a tá sa na slnku opáli rovnomerne. Počas peelingovej procedúry sa Vám otvárajú póry, do ktorých sa aplikáciou peelingu dostávaju vitamíny, ktoré pokožka potrebuje. 
Saunamasteri 

Počas návštevy saunového sveta máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov. Každý sauna master je niečím špecifický a špecializuje sa na rôzne druhý rituálov alebo peelingov. A na koho sa môžete tešiť?
Prečítajte si viac o našich saunamastroch.
Špeciálna ponuka: 

Noc saunových rituálov