Ako funguje Gopass Kredit?


Nakupujte na www.gopass.travel

s kreditom alebo darujte kredit komukoľvek


Online nákupy s kreditom

Od teraz si môžete nabiť kredit priamo na Vašu GOPASS kartu a využívať ho pri platení na e-shope. V osobnej zóne si v časti KREDIT zvolíte požadovanú sumu, ktorá Vám bude po zaplatení pripísaná na kartu GOPASS.

Chcem nabiť kredit


Zdieľajte kredit so svojimi blízkymi

Kredit nabitý na Vašom konte môžete zdieľať so svojimi priradenými osobami na GOPASS-e. Je len na Vás kto a v akom dennom limite bude môcť kredit využívať. To všetko dokážete v jednoduchej administrácii v osobnej zóne.

Spravovať kredit v osobnej zóne


Výhody GOPASS kreditu

✔ Jednoduchá a rýchla platobná metóda
✔ Zdieľanie kreditu s blízkymi
✔ Možnosť poslať kredit ako darček
✔ Nabíjanie kreditu online na www.gopass.travel
✔ Prehľad transakcií a správa v osobnej zóne


Pošlite kredit ako darček

Darujte kredit komukoľvek. V sekcii kredit vo vašej osobnej zóne zvoľte sumu, zadajte  e-mail obdarovanej osoby. Po zaplatení odošleme voucher s kódom na zadaný e-mail Po zadaní kódu z voucheru v sekcii kredit, bude danej osobe nabitý darovaný kredit. Ak nepoznáte emailovú adresu obdarovaného, zadajte svoju adresu a následne prepošlite voucher s kódom tomu, koho chcete obdarovať.

Chcem poslať kredit ako darček


Kde všade platí GOPASS kredit

Kredit nabitý na Vašej karte GOPASS dokážete využiť na nákup skipasov, lístkov na lanovky, vstupov do aquaparkov, podujatí a zážitkov a tovaru len online na www.gopass.travel. **Kreditná funkcionalita sa už čoskoro postará aj o to, že na svahu nebudete musieť riešiť bankové karty alebo hotovosť. Jednoducho nabijete svoju GOPASS kartu a v našich prevádzkach si vystačíte s ňou. Hotovosť a karty budete môcť pokojne zabudnúť doma. O spustení kreditnej funkcionality offine, Vás budeme informovať.

 Chcem nabiť GoPass kredit →


GOPASS

Zisti o programe GOPASS viac na:

www.gopass.travel →

Milí návštevníci, dovoľte, aby sme Vás informovali o skrátenej prevádzkovej dobe v dňoch 6. a 13.12.2023. Vodný park bude otvorený do 17:00.