Tiskové zprávy

Seznam oficiálních tiskových zpráv pro novináře a zpravodajské agentury ze Slovenska a ze světa


V Bešeňovej sa stretnú majstri v príprave prírodných peelingov z celej republiky

Bešeňová, 11.marca 2019 – Vodný park Bešeňová bude už onedlho patriť jednej z najväčších saunových udalostí roka. PEELING CUP 2019 rozhodne v dňoch 15.-16.marca o majstrovi Slovenska v peelingových procedúrach. Tlačová správa (.pdf).


Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

BEŠEŇOVÁ. (5. februára 2019) - Jeden z najlepších saunamasterov na svete Lay Pang Ong prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta. Vzácneho hosťa bude počas februára hostiť vodný park Bešeňová. Špecialista v relaxačných saunových rituálov Lay Pang Ong spestrí saunový program. Pochádza z ďalekej Malajzie odkiaľ sa presťahoval do Európy. Momentálne pôsobí v Dánsku. Má za sebou veľké množstvo súťaží v relaxačných rituáloch a na svojom konte má aj množstvo ocenení. Lay Pang Ong – jeden z najlepších sauna masterov prenesie kúsok exotiky do Bešeňovej. Tlačová správa (.pdf).


Najlepší slovenskí saunamastri predvedú svoje umenie v Bešeňovej

BEŠEŇOVÁ – (28. januára 2019). Vodný park Bešeňová bude 24. a 25. mája dejiskom národného kola majstrovstiev v saunových rituáloch pod záštitou medzinárodnej organizácie Aufguss WM ( Jedná sa o najväčšie saunové podujatie na Slovensku, v ktorom si porovnajú svoje schopnosti saunamasteri z popredných wellness stredísk). Víťaz získava priamy postup na MS Afguss WM 2019. Tlačová správa (.pdf).


Hotel Galeria Thermal**** Bešeňová pozýva na vernisáž Ivety Bencovej

BEŠEŇOVÁ – 22. október 2018 – Hotel Galeria Thermal Bešeňová predstavuje vo svojich priestoroch autorskú tvorbu Ivety Bencovej, ktorej vernisáž sa uskutoční v pondelok 29. októbra o 16. hodine. Na Liptove tak vzniká nová galéria – výhľadov a umeleckých diel priamo v srdci bešeňovského areálu. Geléria bez umenia je ako telo bez duše, preto vznikla myšlienka vniesť do priestorov kúsok umeleckého jemnocitu a založiť tradíciu expozícií v hoteli. Samotný hotel je svojim názvom a holistickým konceptom predurčený na prirodzenú symbiózu zdravia a pokoja, ktorý sa snúbi s umením. Tlačová správa (.pdf).


V Hoteli Galeria Thermal Bešeňová predstavia obraz Vôňa Liptova

BEŠEŇOVÁ (14. jún 2018) – V sobotu 16. júna 2018 sa o 18. hodine v holistickom hoteli Galeria Thermal Bešeňová uskutoční vernisáž výstavy diel Ľubice Skusilovej s názvom Vône Liptova, čo je zároveň aj názov nosného obrazu výstavy. Kurátorkou výstavy je Eva Krčmáriková, výstava obrazov Ľubice Skusilovej bude verejnosti sprístupnená denne od 17. júna do 31. augusta 2018. Tlačová správa (.pdf).


Bešeňová otvára letnú sezónu štýlovo – špecifickou módnou šou na vodnom móle

BEŠEŇOVÁ (11.6.2018) – Vodný park Bešeňová už s napätím odpočítava posledné dni a hodiny do otvorenia novej letnej sezóny. Podujatie BEŠEŇOVÁ FASHION OPENING v sobotu 16. júna je tento raz opäť štýlovejšie a originálnejšie aj vďaka tradičnému folklórnemu prevedeniu s modernými prvkami, do ktorého budú odeté známe osobnosti. Tlačová správa (.pdf).


Bešeňová pripravila viaceré novinky

BEŠEŇOVÁ (20. jún 2018) – Uplynulý víkend sa vodný park Bešeňová zmenil na gastronomickú a módnu šou, ktorá sa doslova zrkadlila priamo nad termálnymi bazénmi Hotela Galeria Thermal. Do novej letnej sezóny vstupuje vodný park Bešeňová aj s viacerými novinkami. Tlačová správa (.pdf).


V BEŠEŇOVEJ zabojujú o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach

BEŠEŇOVÁ (10. apríl 2018) - Vodný park Bešeňová bude 13.-14. apríla 2018 dejiskom jedinečného wellness podujatia - Slovakia peeling cup, na ktorom súťažiaci zabojujú o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach. V saunovom svete Harmónia Wellness&Spa Bešeňová budú súťažiť profesionálni saunamastri, ale do programu sa môže zapojiť aj široká verejnosť. Tlačová správa (.pdf).


BEŠEŇOVÁ otvára najväčšiu exteriérovú sauna na Slovensku - SAUNOVÝ DÓM

BEŠEŇOVÁ (22.12.2017) - Rok 2017 je pre vodný park Bešeňová rokom neustálych zmien a napredovania. V závere starého roka prichádza do termálneho srdca Liptova špeciálna novinka v podobe najväčšej exteriérovej sauny na Slovensku - Saunového dómu Tlačová správa (.pdf).


Taneční horečka v Bešeňové představí i obdivuhodné umění pod vodou

BEŠEŇOVÁ (25. červenec 2017) - V sobotu 29. července se návštěvníkům vodního parku Bešeňová představí taneční hvězdy jako Laci Strike a jeho street dance academy, taneční skupiny Vivas a Freeze nebo Freddy Ayisi a jeho tanec spojený s jógou.  Tisková zpráva(.pdf).


Svatojánská noc má v Bešeňové rituální moc

 

BEŠEŇOVÁ (22. červen 2017) - Říká se, že zdraví vychází z nitra člověka, ale občas mu dobře padne i pomoc zvenčí. Tisková zpráva (.pdf).


Léto v Bešeňové otevřou stylově

 

BEŠEŇOVÁ (15. červen 2017) - Zdraví, móda, krása, odpočinek ve vodě a mimořádně jídlo na lukrativním místě. Takové potěšení čeká na návštěvníky vodního parku Bešeňová během 23. až 24. června.Tisková zpráva (.pdf).


Bešeňová - nová éra, nová značka


Představení nové značky novinářům a veřejnosti. Investice, plány a záměry společnosti. Co ze sebou přináší nová vize, jaké jsou potřeby návštěvníků a jak se bude nový vodní park Bešeňová snažit uspokojit své zákazníky. Tisková zpráva (.pdf)


Presskit 

Online pdf soubor ke stažení