Kúzelná jeseň v Bešeňovej

Poďte spolu s nami zažiť výnimočné jesenné prázdniny. Od štvrtka do pondelka na vás čakajú tematické animácie, predĺžená prevádzková doba s atraktívnym nočným programom v piatok a sobotu, strašidelné menu v reštauráciách a baroch, detská súťaž o vstupy.


Na čo sa môžete počas predĺženého víkendu tešiť?


*Online vstupenky sú v termíne od 28.10. do 31.10.2021 vypredané, vstup je možné zakúpiť offline v daný deň priamo v pokladni vo Vodnom parku Bešeňová


Čaká na vás:

 • KÚZELNÝ ANIMAČNÝ PROGRAM
  (štvrtok - pondelok)
  :
  maľovanie na tvár, kreatívne tvorivé dielne, veselé cvičenie vo vode, strašidelné kostýmy, súťaže
 • VEČERNÝ PROGRAM V CENE VSTUPU (piatok a sobota): 
  tvorivé dielne na pódiu, strašidelný pochod vodným parkom, aquagym v bazénovej hale, ohňová show pri termálnych bazénoch
   
 • JESENNÉ MENU
  V REŠTAURÁCII BISTRO
 • ŠIROKÁ PONUKA FAREBNÝCH DRINKOV
  V BARE COSMOPOLITAN
 • FAREBNÁ JESENNÁ SÚŤAŽ
  O VSTUPENKY DO BEŠEŇOVEJ

Užite si tobogany, relax v termálnej vode alebo zubaté jesenné slniečko v morských vlnách.  V reštaurácii Bistro si môžete pochutnať na skvelom jesennom menu, vo vodnom bare Cosmopolitan bare na vás čaká pestrá ponuka farebných drinkov. 


Pozor, pozor – máme súťaž pre deti o rodinný vstup do Bešeňovej! Predlžujúce večery a školské prázdniny využite na to, aby ste vyrobili krásnu dekoráciu na tému Jeseň a jej farby(nakreslený obrázok, vyrezanú tekvičku, gaštanové postavičky, šarkany - kreativite sa medze nekladú). Keď sa s nami o svoje dielko podelíte, môžete vyhrať pre seba a svoju rodinu celodenné vstupy do Bešeňovej.  Viac informácií v Štatúte súťaže.


Ak je Bešeňová od vás ďaleko, alebo túžite na pár dní vymeniť domáce prostredie za atraktívne miesto na oddych, objednajte si už teraz ubytovanie priamo v hoteloch v areáli vodného parku. Hotel Bešeňová*** aj Hotel Akvamarín**** sú nielen na jesenné prázdniny ideálnou voľbou.

Vážení návštevníci, Vodný park Bešeňová je otvorený od 19.1.2022 v režime OP. Tešíme sa na vás

INFO