Szauna világ

ÚJ gőz szauna, melyben a levegő páratartalma 100%-os és a hőmérséklet eléri az 55 Celsius fokot


Harmónia wellness&spa je jedinečný komplex 50 parných, vodných a masážnych kúpeľov, procedúr a sáun. Dokáže aktivovať všetky ľudské zmysly a takýmto spôsobom zregenerovať i uvoľniť celé telo. Holistiku objavíte aj v Bešeňovej napríklad pomocou vody (hydroterapia), vône (aromaterapia), hudby (muzikoterapia) a tepla – to všetko pre upevnenie rovnováhy tela, duše a mysle.

 

 

Saunový svet nájdete v krytej a oddychovej časti Átrium. Zakúpiť si môžete ajsamostatný vstup do wellness&spa bez návštevy vodného parku.

Objavte dokonalý relax v Harmónii wellness&spa aj počas saunových rituálov.


A szaunában, víz-, gőz- és masszázsfürdőben eltöltött idő a fiatalság forrása. a Meleg és a hideg közeg váltakozásán  és az azt követő lehűtésen alapul. Mindenekelőtt remek preventív hatása van. Rendszeres szaunázás rövid időn belül kialakítja az ellenálló képességet a légutak vírusos fertőzései ellen, ellazítja az idegfeszültséget, a testet és lelket, elhozza a pszichikai és fizikai relaxot és elősegíti az erőgyűjtést.

Egyes procedúrákat a szaunák világában fürdőruha nélkül kell abszolválni ( a látogatás során rendelkezésére áll a fürdőlepedőnk).

Ne menjen a szauna világába éhesen, de túljóllakottan se és a procedúrák folyamán pótolja az elvesztett folyadékot ( az élet vize a rendelkezésére áll). Váltakoztassa a forró és hideg procedúrákat, minden forró procedúra után alaposan hűtse le testét.

A szauna világ látogatása nem ajánlott klausztrofóbiás embereknek, azoknak akik krónikus betegségben szenvednek, szívbetegeknek és vérzékenyeknek.

Harmónia Wellness & Spa: saunový svet so saunami: rímska, soľná – parná, mentolová, fínska, suchá a novootvorená sauna Saunový dóm. Harmónia Wellness & Spa je spoločná zóna bez plaviek pre ženy i mužov.

Harmonia packet: samostatný vstup do saunového sveta Harmónia Wellness & Spa bez kúpy Relax packetu je jednorazový na dobu max. 3 hod. a je spoplatnený sumou 19€ alebo 17€ s použitím karty Gopass. Klient so zakúpeným vstupom HARMONIA PACKET, má k dispozícii 40 minút na prezlečenie sa v priestore spoločných šatní hlavného vstupu. Po prekročení tohto časového limitu bude automaticky naťažený doplatok za vstup do vodného parku - 25€/dospelý, 21€/junior, študent, senior, 18 €/dieťa do 12 rokov. 

Vstup do saunového sveta pre deti od 6 do nedovŕšených 12 rokov je možný len počas prvej hodiny prevádzky s maximálnym pobytom 3 hodín. Vstup do saunového sveta pre túto vekovú kategóriu je spoplatnený sumou 15€ alebo 13€ s použitím Gopass karty.Sauna SAUNOVÝ DÓM

Najmodernejšia suchá sauna na Slovensku.  Veľkokapacitná sauna ponúka pohodlie aj pre väčší počet ľudí. Sauna využívaná prevažne na saunové rituály sprevádzané skvelou svetelnou a hudobnou show. Nezabudnuteľný zážitok si môžete odniesť aj zo sauny, stačí vyskúšať. 

 

 

 

 • Účinky: Relax, prekrvenie a regenerácia tela
 • Doba pobytu: 5-15 min.
 • Teplota: 80 - 100 ° C
 • Vlhkosť: 30-40 %

Hajnal szauna - újdonságunk


Az ÚJ gőz szauna, melyben a levegő páratartalma 100%-os és a hőmérséklet eléri az 55 Celsius fokot. A gőz szauna alkalmas azoknak a látogatóknak is, akiknek a klasszikus finn szauna hőmérsékletét nehezen viselik.


CHOPOK szauna


A száraz szauna azoknak alkalmas, akik szeretnének törődni testükkel, regenerációra és teljes pihenésre szolgál fizikai és pszichés téren is. Tökéletes pihenés a szaunában csodálatos kilátással a Chopokra.


Mentolos inhaláció


A mentol ereje együtt a párával, kitisztítja a légutakat és felszabadítja a bőr pórusait. Kellemes pihenés, páratartalom és meleg, ez a következő relax az Ön testének és lelkének.


Római fürdő


Kényeztesse magát isteni érzéssel a párás forró környezetben. Találja meg a szervezete harmóniáját, mint valamikor a római időkben.


Száraz finn szauna


A klasszikus száraz szaunázás, az organizmus tökéletes átmelegedése és megtisztulása. A száraz szauna kombinációja hidegfürdővel a testének energiát ad és lebontja a stresszt.


Tepidárium

Ideálne miesto na odpočinok pri relaxačnej hudbe. Dajte myšlienkam priestor a nechajte ich voľne plynúť. Odpočiňte si medzi procedúrami na príjemných lehátkach pri krbe či s výhľadom do exteriéru.

 

 

 

 • Účinky: Uvoľňujúca atmosféra vám umožní zabudnúť na každodenné starosti, odbúrava stres a pôsobí ako prevencia ochorení.
 • Doba pobytu: 20 minút
 • Teplota: 30-35 °C
 • Vlhkosť: 20 %

Bešeňovská jaskyňa

Najlepší spôsob ako schladiť svoje telo po saunovom rituály je voda. Príjemná teplota vody, nekonečné vodopády a vápencová jaskyňa zvyšujú pôžitok.

 

 

 

 

 • Účinky: Príjemné schladenie napomáha vyrovnať teplotu tela. Sila a energia vody povzbudí celé telo a osvieži vášho ducha. Celkové prekrvenie pokožky, ktoré stimuluje krvný obeh.
 • Doba pobytu: 1-5 minút
 • Teplota: 20-25 °C

 
 


Szaunarituálék

ÚJ
Napi szaunarituálék
Kedvencek
Szaunarituálék éjszakája