Ako funguje GOPASS kredit
Nakupujte s kreditom na e-shope www.gopass.sk alebo darujte kredit komukoľvek.


Online nákupy s kreditom

Od teraz si môžete nabiť kredit priamo na Vašu GOPASS kartu a využívať ho pri platení na e-shope. V osobnej zóne si v časti KREDIT zvolíte požadovanú sumu, ktorá Vám bude po zaplatení pripísaná na kartu GOPASS.

Chcem nabiť kredit


Zdieľajte kredit so svojimi blízkymi

Kredit nabitý na Vašom konte môžete zdieľať so svojimi priradenými osobami na GOPASS-e. Je len na Vás kto a v akom dennom limite bude môcť kredit využívať. To všetko dokážete v jednoduchej administrácii v osobnej zóne.

Spravovať kredit v osobnej zóne


Výhody GOPASS kreditu

 Jednoduchá a rýchla platobná metóda
 Zdieľanie kreditu s blízkymi
✔ Možnosť poslať kredit ako darček
✔ Nabíjanie kreditu online na www.gopass.sk
✔ Prehľad transakcií a správa v osobnej zóne


Pošlite kredit ako darček

Darujte kredit komukoľvek. V sekcii kredit vo vašej osobnej zóne zvoľte sumu, zadajte číslo GOPASS karty alebo e-mail obdarovanej osoby. Po zaplatení odošleme voucher s kódom na zadaný e-mail alebo e-mail prislúchajúci ku zadanej GOPASS karte. Po zadaní kódu z voucheru v sekcii kredit, bude danej osobe nabitý darovaný kredit.

Chcem poslať kredit ako darček


Kde všade platí GOPASS kredit

Kredit nabitý na Vašej karte GOPASS dokážete využiť na nákup skipasov, lístkov na lanovky, lístkov do aquaparkov, podujatí a zážitkov a tovaru len online na www.gopass.sk. ** Kreditná funkcionalita sa už čoskoro postará aj o to, že na svahu nebudete musieť riešiť bankové karty alebo hotovosť. Jednoducho nabijete svoju GOPASS kartu a v našich prevádzkach si vystačíte s ňou. Cash a karty budete môcť pokojne zabudnúť doma. O spustení kreditnej funkcionality offine, Vás budeme informovať

Chcem nabiť GoPass kredit