Bony prezentowe

Podaruj swoim bliskim wyjątkowe przeżycia! 
Wybierz z różnorodnej oferty bonów prezentowych!

Podaruj swoim bliskim lub przyjaciołom prezent, który ucieszy każdego!

Podaruj prezent pełen wspaniałych wrażeń, zabawy i relaksu. Każdy znajdzie coś dla siebie i w pełni wykorzysta swój dzień w parku wodnym. 

Podaruj wyjątkowy relaks i odpoczynek w parku wodnym Bešeňová, w źródłach termalnych o korzystnym działaniu dla zdrowia fizycznego i psychicznego. 

Dla miłośników saun mamy wspaniały prezent Sauna ticket – bilet wstępu do parku wodnego z wejściem do spa Harmonia. Ich uwadze na pewno nie umkną nowości, które pojawiły się tej zimy, jak nowy bar spa i nowe tepidarium. 

Niepowtarzalnym przeżyciem jest Noc rytuałów saunowych w Bešeňovej, która łączy nocne kąpiele w basenach z wyjątkowymi przedstawieniami tematycznymi saunamistrzów, których program przygotowujemy uważnie na konkretny termin.

Masz kilka możliwości by wybrać idealny prezent:

  • Aqua ticket – całodniowy bilet wstępu do parku wodnego Bešeňová lub Tatralandia,
  • Sauna ticket – to nie tylko bilet wstępu do basenów, ale także 3-godzinny pobyt w świecie saun Harmonia
  • Noc saunowych rytuałów – 4 godziny nocnego pobytu w saunach

W ofertach brakuje rozrywki? Zobacz też Bony prezentowe do aquaparku Tatralandia.

Życzymy udanych zakupów i wiele szczęśliwych chwil z bliskimi i przyjaciółmi!


Jak zamówić bon prezentowy?

Poniżej przedstawiamy ofertę bonów prezentowych. Wybierz odpowiedni wariant i wpisz ilość. Po kliknięciu „Kup” podaj w formularzu imię, nazwisko i adres e-mail. W kolejnym kroku wybierz bezpieczny sposób płatności spośród proponowanych możliwości. W celu uiszczenia opłaty postępuj zgodnie z instrukcjami. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz wiadomość z bonem prezentowym zawierającym kod identyfikacyjny. Bon prezentowy możesz wysłać e-mailem obdarowane osobie lub wydrukować go i wręczyć osobiście z miłością i oddaniem. 


Darčekové poukážky
Loading Online predaj vstupeniek, please wait...


Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, potrzebujesz porady lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej - śmiało skontaktuj się z nami.

 +421 917 998 844 
✉ info@besenova.com