Saunové rituály a relax

Výnimočné spestrenie saunovania. Skúsený 'saunamaster' pre Vás pripraví netradičný zážitok. Necháte sa prekvapiť?

Denné saunové rituály

Výnimočný kultúrno-relaxačný zážitok v saunovom svete.

Metličkovanie

Prebudí vaše telo, myseľ aj dušu.

Noc saunových rituálov

Jedinečná noc saunových rituálov organizovaná len párkrát do mesiaca.

Wellness & spa rituály

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. V Bešeňovej vám tento luxus ponúkame obohatení o saunové rituály, ktorých súčasťou je aj peeling pokožky alebo muzikoterapia. Po voňavom peelingu dostane vaša pokožka nový nádych a muzikoterapia uvoľní myseľ. Doprajte svojmu telu relax v tej najlepšej podobe. Saunamasteri zvyšujú teplotu a vlhkosť v saune pomocou ľadu s rôznymi arómami a následne teplý vzduch víria po celej saune, tým je celé saunovanie intenzívnejšie. 

Ak chcete vyskúšať skutočne niečo výnimočné odporúčame Vám noc saunových rituálov, organizovanú raz do mesiaca s bohatým nočným programom a voľným vstupom do bazénov v Átriu.Čo sú to Saunové rituály?

Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.
Metličkovanie - ruská procedúra

Metličková procedúra je novinkou v našom wellness and spa. Táto procedúra je pôvodom z Ruska, kde ide o vírenie vzduchu metličkami z brezy, eukalyptu, dubu alebo lipy. Skúsený saunér rôznymi technikami za pomoci metličiek rozprúdi vzduch v saune, pričom sa z metličiek uvoľňujú molekuly, ktoré spôsobia príjemný aromatizujúci výsledok v saune.Peeling - obnovenie pokožky

Ak chceme docieliť jemnosť pokožky, najprv musíme odstrániť tú starú. Peeling je vhodný práve v letnom období, kde pokožku vyhľadí a tá sa na slnku opáli rovnomerne. Počas peelingovej procedúry sa Vám otvárajú póry, do ktorých sa aplikáciou peelingu dostávaju vitamíny, ktoré pokožka potrebuje. Muzikoterapia - relax mysle

Vibráciu nezvyčajných nástrojov (spievajúce misy, gong vetra) cíti každá jedna bunka v tele. Započúvanie sa do zvuku týchto elementov priamo v našom tepidáriu Vám privolá harmóniu medzi srdcovou a krčnou čakrou. Zároveň ucítite jemný vánok sprevádzaný zvukom gongu vetra, ktorý ukľudní telo a myseľ. 
Chromoterapia - liečba farebnými svetlami

Novinkou v saunovom svete Harmónia je aj liečba farebnými svetlami. Práve v najväčšej a najmodernejšej saune na Slovensku - Saunovom dóme. Vychutnajte si príjemný relax počas saunového rituálu a nechajte farebné svetlá pôsobiť na vaše telo. 
Saunamasteri 

Počas návštevy saunového sveta máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov. Každý sauna master je niečím špecifický a špecializuje sa na rôzne druhý rituálov alebo peelingov. A na koho sa môžete tešiť?
Prečítajte si viac o našich saunamastroch.Pitný režim

Po skončení saunovania je potrebné stratené tekutiny doplniť čistou vodou. Najlepšie takou, ktorá má vysoký obsah látok potrebných pre náš organizmus. Naši saunamasteri preto odporúčajú piť vodu Royal water. 


Prečítajte si viac o účinkoch kráľovskej vody Royal water

Špeciálna ponuka: 

Noc saunových rituálov
Najnovšie fotografie a videá z Bešeňovej:
Facebook ~ Instagram ~ YouTube