Sauna show

Zahrejte sa a oddychujte – je tu pre vás Sauna show.
Keltský saunový svet v Tatralandii ponúka mnoho spôsobov ako si odpočinúť, no Sauna show posúva hranice, ako zregenerovať telo aj myseľ. A čo všetko Vám naše Sauna show ponúkajú?

Na začiatok Sauna show si regeneračným peelingom môžete očistiť pokožku od nečistôt a odumretých buniek, aby mohla ľahšie dýchať a rýchlejšie sa obnovila.

Následne si užívate samotné saunovanie. To sa najmä vďaka saunamasterovi, ktorý vnáša do saunovania novú dimenziu, stáva intenzívnejším a pestrejším zážitkom. Prostredníctvom ľadu a vody zvyšuje saunamaster v saune vlhkosť a pridávaním rôznych bylinkových či citrusových aróm do ľadu alebo vody príjemne rozvonia celú saunu, čím je sauna show obohatená o aromaterapiu. Používaním uterákov či vejárov saunamaster rozvíri zohriaty vzduch a nárazy tepla vyplavujú škodlivé látky z tela, čo pôsobí preventívne voči chorobám, otvárajú póry na pokožke, zlepšujú jej prekrvenie, pružnosť a vzhľad.

Ďalšou súčasťou Sauna show je muzikoterapia, počas ktorej si oddýchne nielen telo, ale hlavne myseľ. Rôzne zvukové nástroje, ako spievajúce misy či gong, rozvibrujú všetky bunky vo vašom tele a vy sa tak dokonale zrelaxujete.

 

Zažite naše Sauna show na vlastnej koži a uvidíte, že si tento zážitok prídete k nám opäť užiť.Wellness & Spa Tatralandia

Chcete si nájsť čas len pre seba? Sauny, masáže a wellness procedúry vám doprajú pravý relax a novú energiu.
 

Wellness & Spa Tatralandia →

Aquapark Tatralandia je z dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzavretý. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info