Darčekové poukážky

Obdarujte svojich blízkych výnimočnými zážitkami !
Vyberte si z pestrej ponuky darčekových poukážok !


 

Obdarujte svojich blízkych jedinečným darčekom v podobe relaxu v termálnom srdci Liptova - v Bešeňovej. Doprajte im oddych v termálnej alebo čírej vode s teplotou až 38°C alebo zábavu na toboganoch a šmýkačkách či v bazéne s vlnami.  

Pre milovníkov aktívneho oddychu odporúčame saunový svet, kde si doprajú dokonalý relax pre svoje telo a myseľ zároveň. Navyše ponúkame program každý deň v podobe saunových rituálov. Tešiť sa tak môžete na peelingy, aromaterapiu či novinku METLIČKOVANIE alebo na špeciálne nočné show rituály. 

Jedinečné darčeky v podobe oddychu a zážitkov iba v Bešeňovej! 

Darčekové poukážky môžete zakúpiť prostredníctvom Informačného centra.

Prajeme príjemné nakupovanie!Ako si objednáte darčekovú poukážku?

Obsah darčekovej poukážky je možné vyriešiť s našim Infocentrom mailom alebo osobne. Ak vás táto možnosť obdarovania zaujala, predtým ako objednáte vybranú službu, mali by ste si ujasniť nasledovné:

  • akú službu chcete darovať?
  • koľko osôb chcete obdarovať
  • aký je vek obdarovanej osoby?
  • kto za poukážku zaplatí? (fakturačné údaje)
  • na akú adresu je potrebné darčekovú poukážku poslať?

Pri zadávaní objednávky myslite aj na dátum, kedy si poukážku objednávate. 


Obdarovanie s Gopass-om

Ak chcete pri kúpe darčekov využiť aj svoju kartu Gopass, prihláste sa do svojho profilu a v časti Moje objednávky – kredit, môžete obdarovať vybranú osobu ľubovoľným kreditom.

Obdarovaná osoba môže kredit uplatniť pri nákupe služieb v e-shope, bez časového obmedzenia. www.gopass.skKontaktujte nás

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujete poradiť, alebo sa len chcete dozvedieť viac - smelo nás kontaktujte. 


tel: +421 917 998 844 
e-mail: info@besenova.com