Silvester 2018

Oslávte príchod nového roka s Oldies party rádia Vlna.Silvester v Bešeňovej s Oldies party na Vlne 2018

Silvester v Bešeňovej bude patriť tým najväčším hitom. Tešiť sa môžete na najlepšie ťaháky legendárnej skupiny ABBA, v podaní slovenskej kapely ABBA SLOVAKIA alebo na zábavu v podaní Oldies party Rádia Vlna.

Večer si budete môcť opäť vychutnať až na štyroch miestach – v Átriu, kde bude prebiehať koncert kapely ABBA SLOVAKIA, s LED obrazovku priamo pri bazénoch, v Stane zábavy s bazénom s vlnami a s Oldies party Rádia vlna alebo s drinkom v ruke v termálnom bazéne s Cosmopolitan barom, či v saunovom svete Harmónia Wellness & Spa.

Oddych a novú energiu môžete načerpať v saunovom svete Harmónia, kde budú prebiehať veľkolepé saunové rituály obohatené o show, peelingy , muziko a aromaterapie. Toto všetko len za príplatok 15 € v čase od 19:00 do 23:00 (jednorázový vstup na max. 3 hodiny). Saunový svet otvorený do 24:00 a toboganová veža otvorená do 23:00.

Tešíme sa na Vás v termálnom srdci Liptova, v Bešeňovej.


Zábava počas Silvestra 2018
Silvestrovský program


Cenník vstupov na Silvester párty 2018

Dieťa
(do 12 r.)
Dospelí
(nad 12 r.)
Offline nákup na pokladni v stredisku (deň podujatia 31. 12. 2018)Grátis27 €
Doplatok k celodennému vstupu (31. 12. 2018)Grátis13 €
Doplatok do Wellness & Spa (31. 12. 2018 otvorený od 18:00 do 24:00)-15 €


- Program prebieha v čase od 19:00 - 03:00 hod.
- Zmena programu vyhradená.
- Deti do nedovŕšených 12 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.
- Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (9 bazénov, 7 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.


ABBA Slovakia

Vychutnajte si nestarnúce a najslávnejšie hity švédskej legendy ABBA.
Skladby skupiny ABBA sú stále živé a preto sú vždy žiadané. Hrajú sa na rôznych podujatiach, akciách a v rádiách. Našli si množstvo priaznivcov nielen staršej vekovej kategórie, ale množstvo fanúšikov nájdeme aj medzi dnešnou mládežou.


Párty s rádiom Vlna 

Keď party, tak oldies party. Oldies party Rádia Vlna zavíta do Bešeňovej. Nenechajte si ju ujsť. Čaká na vás skvelý program, tie najlepšie hity overené časom a poriadna zábava. Taká bude Silvestrovská Oldies party Rádia Vlna v Bešeňovej. DJ Peter Hurajt vám namixuje tie najlepšie tanečné hity a celým večerom vás bude sprevádzať moderátor Martin Chynoranský.

Tešíme sa na vás už 31. decembra 2018 v Bešeňovej.

Zažite horúčku Silvestrovskej noci.Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comVšetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.


PODUJATIA