Dovolenka pre rodiny s deťmi

Užite si pohodovú Bešeňovú s celou rodinou naplno.
Deti do 6 rokov zdarma!!!

 


Letné bazény s priezračnou vodou k dispozícii počas celého leta čakajú na malých, ale aj veľkých. Vychutnajte si letnú pohodu v bazénoch s celou rodinou. 


Letné atrakcie ponúkajú množstvo zábavy pre všetkých. Divoká rieka, vodná bublina, tobogany, vodná sopka, skákacie hrady či Zvieratkovo a mnoho iného na vás čaká vo vodnom parku Bešeňová.


Najvýhodnejšie vstupy nájdete online

Online nákup na www.gopass.sk 


Bešeňová je najlepšia voľba pre pohodovú dovolenku s rodinou 

Ak sa neviete rozhodnúť, kde stráviť leto s rodinou, odporúčame vám kombináciu relaxu a pohody so zábavou. Rodičia si odpočinú v saunovom svete Harmónia wellness & spa v 6 suchých či parných saunách alebo počas saunových rituálov.

Deti majú o celodenný program postarané vďaka animátorom v Bešeňovej. Alebo môžu navštíviť zvieratkovo či detský svet, ale aj mnoho toboganov, šmýkačiek a iných atrakcií pre deti. 

Či už máte radi aktívny oddych alebo zábavu vo vode, čítajte ďalej.


Deti do 6 rokov grátis


Najväčšou novinkou tohto leta je vstup pre deti úplne zadarmo. Najmenší členovia rodiny do 6 rokov majú vstup do vodného parku Bešeňová grátis. Urobte im radosť a zoberte ich do Bešeňovej. Zabavia sa na mnohých atrakciách či už vo vode alebo mimo nej. 


Tobogany a šmýkačky pre deti


Počas leta je pre deti k dispozícii až 13 toboganov a šmýkačiek. Spolu je to takmer 1,5 km toboganov a šmýkačiek kde sa deti môžu zabávať celý deň. V Bešeňovej sú k dispozícii tobogany a šmýkačky pre deti od 120 cm. Toboganová veža, vonkajšie šmýkačky, termálne tobogany a ďalšie čakajú na vás v pohodovej Bešeňovej.


Bazény pre najmenších


V našich bazénoch si zaplávajú aj bábätká, ktoré ocenia hlavne prijemne teplú a priezračnú vodu. Okrem toho tu máme aj malé bazéniky pre tých najmenších, kde hladina vody má len 20-30 cm. 

 


Detský svet


Ďalšia novinka tohto leta je nový detský svet v Bešeňovej. Detský svet sa nachádza vo vonkajšej letnej časti. Pripravili sme pre vaše detičky trampolíny, skákacie hrady, šmýkačky, indiánske hrady, pieskovisko a tvorivé dielne s animátormi. Detský svet je miesto, kde sa vaše detičky vyhrajú do sýtosti.  


Detské bazény


Najväčšími lákadlami leta v Bešeňovej sú: divoká rieka, detská vodná sopka, vodná bublina či malý detský bazén pre najmenších. Aj v prípade nepriaznivého počasia sa deti zabavia vo vnútorných bazénoch.  Detský vodný hrad so šmýkačkami, toboganmi a vodnými atrakciami nájdete v stane zábavy.

 


Zookontakt


V Bešeňovej budete môcť navštíviť mnohé exotické, ale aj domáce zvieratká. Tešiť sa môžete na papagáje, korytnačky, emu, ovce, sliepky a mnoho iných. Okrem toho, že si ich budete môcť pozrieť, tak sa môžete s nimi odfotiť a pohladkať ich.

Táto zóna je platená. 


Pre najmenších


Mysleli sme aj na tých najmenších a preto som v areáli umiestnili niekoľko prebalovacích pultov. Okrem toho nemusíte chodiť do Bešeňovej s vlastným kočiarom pretože v areáli sa nachádza niekoľko malých kočiarov, ktoré je možné si požičať. 


Ubytovanie pre rodiny


Aby ste si užili dovolenku s deťmi maximálne pohodlne, ubytujte sa priamo v areály v hoteli Bešeňová alebo v Galérii Thermal Bešeňová s privátnymi bazénmi. O raňajky sa postará náš hotelový personál a vaše ratolesti si môžu po množstve zážitkov pohodlne oddýchnuť na izbe. Vstup do vodného parku je neobmedzený - počas dňa môžete do areálu opakovane vstupovať


Animácie


Počas celého leta si naši animátori pripravili bohatý celodenný program. Bude sa veľa tancovať, cvičiť vo vode, športovať, súťažiť a mnoho iného. Aj v prípade nepriaznivého počasia sa vaše deti v Bešeňovej zabavia. 


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.Kontaktujte nás

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujete poradiť, alebo sa len chcete dozvedieť viac - smelo nás kontaktujte. 


tel: +421 917 998 844 
e-mail: info@besenova.com