Novinky leta

V Bešeňovej na vás čaká počas leta mnoho noviniek - detský svet, zookontakt, vonkajšia časť saunového sveta s vírivkami a mnoho iného.

 
Vychutnajte si novinky tohto leta! 

Ak sa neviete rozhodnúť, kde stráviť leto s rodinou, odporúčame vám kombináciu relaxu a pohody so zábavou.

Rodičia si odpočinú v saunovom svete Harmónia wellness & spa v 6 suchých či parných saunách alebo počas saunových rituálov. Deti majú o celodenný program postarané vďaka animátorom v Bešeňovej. Alebo môžu navštíviť zvieratkovo či detský svet, ale aj mnoho toboganov, šmýkačiek a iných atrakcií pre deti. Či už máte radi aktívny oddych alebo zábavu vo vode, čítajte ďalej.


Detský svet

Nový detský svet s mnohými atrakciami pre deti. Okrem vodnej zábavy v bazénoch pre deti v každom veku sme pripravili aj samostatnú časť kde sa detičky vyhrajú do sýtosti. V tejto časti sa nachádzajú skákacie hrady, trampolíny, pieskovisko, šmýkačky, stany a mnoho iného. Detský svet je umiestnený v letnej časti v blízkosti nafukovacej bubliny, raftovania a novinky zvieratkovo. 


Zookontakt

V Bešeňovej budete môcť navštíviť našu mini zoo s mnohými exotickými, ale aj domácimi zvieratkami. Tešiť sa môžete na papagáje, korytnačky, emu, kozy, sliepky a mnoho iných. Okrem toho, že si ich budete môcť pozrieť, tak sa môžete s nimi odfotiť a pohladkať ich.

Táto zóna je platená. 

 


Nová slnečná záhrada s vírivkami


Harmónia wellness & spa sa opäť rozrástla. Pribudla nová vonkajšia záhrada s 2 vírivkami a oddychovou časťou priamo v exteriéry. Vychutnajte si teplé letné dni v príjemnom prostredí saunového sveta v Bešeňovej.  Nie je nič lepšie ako si oddýchnuť na čerstvom vzduchu vo vírivke s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. 


Animačné pódium


Ďalšou novinkou je aj pódium pre rôzne kultúrne, ale zábavné podujatia. Počas tohto leta na ňom vystúpia mnohé známe tváre v rámci sérii podujatí LETO V POHYBE. Okrem interpretov sa na novom pódiu predstaví aj animačný tím so svojimi interaktívnymi a zábavnými podujatiami. Pódium nájdete pri letných bazénoch alebo v zadnej časti pri nafukovacej bubline a lodi.


 
 


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


Kontaktujte nás

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujete poradiť, alebo sa len chcete dozvedieť viac - smelo nás kontaktujte. 


tel: +421 917 998 844 
e-mail: info@besenova.comSpäť na úvod

Veríme, že ste našli informácie, ktoré hľadáte. V prípade, že sa chcete vrátiť späť na úvod, kliknite na odkaz nižšie.

← Späť na úvod