Herbal cup Bešeňová

Saunovú jeseň otvoríme opäť súťažou v relaxačných rituáloch Herbal cup, ktorej sa zúčastnia najlepší saunamastri zo Slovenska. 


Bešeňová sa opäť stane dejiskom prestížnej saunovej súťaže

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 5.10. 2019

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových súťaží v relaxačných rituáloch a aromaterapii - HERBAL CUP. Okrem súťažiacich, ktorí predvedú svoje najlepšie zručnosti a ukážku saunových rituálov, sa bude môcť do Herbal cupu zapojiť aj široká verejnosť svojou návštevou saunového sveta. Skvelá súťažná atmosféra je teda zaručená. 

Vychutnajte si relax plný prírodných esencií a aromaterapie počas relaxačných saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás saunamastri z celého Slovenska, ktorí Vám pripravia jedinečný zážitok. A to všetko v rámci vstupu do saunového sveta Harmónia.

 

Herbal cup Bešeňová je súťaž zameraná na využitie prírodných produktov, relaxačné a meditačné saunové rituály, alebo peelingy s využitím 100% éterických olejov v BIO kvalite v ktorej sa bude súťažiť o postup do finále, ktoré sa bude konať v Českej Republike za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí použité esencie, techniku práce s uterákom a celkovú atmosféru rituálu. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne rituály v podaní tých najlepších saunamastrov zo Slovenska.

Okrem súťažných rituálov budú prebiehať v saunovom svete Harmónia wellness & spa aj sprievodné saunové rituály – peelingy, aromaterapia, muzikoterapia...

 

Noc saunových rituálov 

Pozývame Vás aj na nočnú saunovú show s účasníkmi HERBAL CUPuNakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comVšetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA