Peeling cup Bešeňová 2019

Druhý ročník Peeling cup Bešeňová bude už v marci. Celoslovenská súťaž v peelingových procedúrach s medzinárodnou porotou.Bešeňová sa opäť stane dejiskom saunovej súťaže. 

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 15.-16.3. 2019

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových udalostí - PEELING CUPu. Už druhý ročník tejto prestížnej súťaže sa bude odohrávať počas víkendu 15. - 16. marca. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov hotela Galeria alebo saunového sveta Harmónia. V druhej časti bude prebiehať samotná realizácia peelingových procedúr v parnej saune Svitanie. 

Vyskúšať si peeling na vlastnej koži môžu aj návštevníci saunového sveta Harmónia počas konania súťaže. 

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu, ktorý bude ako sprievodný program. 

Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov, pričom sa tiež môžu zapojiť do hlasovania – cena diváka, kde klient hodnotí ako laik len vizuálnu stránku peelingu. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch wellness & spa Harmónie. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia.

Denný program


V ponuke aj lístky na Noc saunových rituálov na www.gopass.sk

Zažite nočnú atmosféru saunového sveta a skvelých saunových rituálov


Peeling cup 2018

Samostatný vstup do saunového sveta najvýhodnejšie s GOPASS-om len za 17€Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.

Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comVšetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA