Kvalifikácia AUFGUSS-WM

V Bešeňovej sa bude konať kvalifikácia na majstrovstvá v relaxačných saunových rituáloch - AUFGUSS-WM.


Bešeňová sa stane kvalifikačným dejiskom na majstrovstvá sveta v saunových rituáloch.

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 24. - 25.5. 2019

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových súťaží v zážitkových rituáloch - AUFGUSS-WM. Súťažiť sa bude ako v individuálnych tak aj v tímových saunových rituáloch. Predstavia sa saunamasteri z celého Slovenska. Víťazi postúpia priamo na majstrovstvá sveta, ktoré sa bude konať v Holandsku. Tešiť sa môžete na bohatý piatkový a sobotný program saunových rituálov v Bešeňovej. 

Okrem súťažných rituálov sa môžete tešiť aj na sprievodný program v saunovom svete Harmónia. Peelingy, metličkové procedúry, množstvo stánkov so sauna produktami a hlavne vynikajúce jedlo v podaní skvelého IVANA RUSINU známeho tiež zo šou "Moja mama varí lepšie ako tvoja". Príďte si vychutnať jeho špeciality, ktoré bude pripravovať v záhrade saunového sveta. 

 

AUFGUSS-WM je záujmovou skupinou mnohých saunových firiem, ktorých hlavnou úlohou je organizovať a predovšetkým pokračovať v rozvoji medzinárodného šampionátu Aufguss na vysokej úrovni pre celosvetové publikum. Cieľom je nie len organizácia celosvetových saunových podujatí, ale aj nastavenie štandardu vo svete saunovania a saunových rituálov. Veľký dôraz je kladený práve na pôvodný zámer Aufgussu ako zdravotného rituálu a zvýraznenia každého „saunovania“, ktoré sa nesmie stratiť v Show-Aufguss, ale je podporované „zábavným faktorom“, ktorým je práve tematickosť rituálu s vlastným príbehom. AUFGUSS-WM vždy znamená "sauna-festival s priateľmi" a bol založený 13. januára 2014 v Južnom Tirolsku s národmi: Taliansko, Holandsko, Kanada, Česká republika, Nemecko a Švajčiarsko.


Aufguss Bešeňová 2019

 

PROGRAM


Noc saunových rituálov 

Pozývame Vás aj na nočnú saunovú show s účastníkmi AUFGUSS-WM kvalifikácie.Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comVšetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA