Leto v pohybe

Každý víkend v inom rytme. Leto plné vodných zážitkov v Bešeňovej.Leto v pohybe

Aj toto leto sme si pre vás pripravili mnoho interpretov, ktorí vám spríjemnia pobyt v Bešeňovej. 

Ako to už býva zvykom, tak leto odštartujeme štýlovo módnou prehliadkou priamo nad termálnymi bazénmi - Bešeňová fashion openingUž tretí ročník sa bude niesť v duchu filmového večera, kde sa predstavia módni návrhári ako Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Kinga Krool, Ida Sandor & Helmst design versus Nela Slováková a Noemi Braz.  

Začiatok leta nám spestrí vynikajúca speváčka Sima Martausová. Hudbou bude pokračovať aj známa slovenská skupina Mafia Corner. Určite potešíme aj malých návštevníkov Bešeňovej alebo skôr ich potešia Šmolkovia, ktorí nás navštívia 20.7. a celý deň bude patriť práve im. Koniec júla zavŕši skvelá Dominika Mirgová. Samozrejme v Bešeňovej nesmie chýbať folklór a tak nás potešia bohatým programom folklórne súbory Dora a Lúčan. Tešiť sa môžete tiež na hudobníkov z kapely Modus Memory. Určite potešíme aj fanúšikov televíznej show Česko-Slovensko má talent, pretože zaspieva aj Adéla Radimcová. A na záver prázdnin privítame ešte U2 revival.  


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


JÚL 2019

Sima Martausová - 7.7.2019

Mladá, charizmatická a hlavne veľmi talentovaná speváčka Sima Martausová otvorí leto zážitkov v Bešeňovej.  Za tých pár rokov si jej piesne obľúbilo mnoho poslucháčov a vy máte možnosť ju teraz zažiť na živo priamo vo vodnom parku. Určite vytvorí skvelú atmosféru a svojim spevom spríjemní deň všetkým návštevníkom.

Koncert začína o 15:00.


Mafia Corner - 13.7.2019

Mafiu Corner snáď snáď nemusíme veľmi opisovať, jeho hity ako Keď Som Išiel, Zuzulienka, A Ja taka Dzivočka, Katarína pozná takmer každý. Tieto pesničky sú určite dobrým základom každej zábavy a presne takú rozprúdi v Bešeňovej Mafia Corner. Ide o moderné prerábky ľudových piesní, prerábky slovenských oldies hitov, moderné piesne v latino a disco štýle ale aj originálne piesne.


Šmolkovia - 20.7.2019

Detský deň plný šmolkov, presne taký nás čaká 20.7. v Bešeňovej. Popri zábave na vode sa detičky určite potešia aj programu so šmolkami. Bude sa veľa spievať, tancovať a hrať. Tak ich zoberte do Bešeňovej a urobte im radosť.  


Dominika Mirgová - 27.7.2019

Aj toto leto k nám zavíta Dominika Mirgová a svojou energiou roztancuje celú Bešeňovú. Zaspieva známe hity ako "Zober ma tam", "Nová", "Čas zázrakov", "Hore", "Toto som ja" a mnoho iných. Svojim talentom ohúrila porotu aj v speváckej súťaži Superstar, ktorá ju posunula v jej úspešnej kariére ešte ďalej. Od vtedy naspievala mnoho známych hitov, ktoré majú milióny zhliadnutí na YouTube. Presvedčte sa jej kvalitách priamo vo vodnom parku Bešeňová. 


AUGUST 2019

Folklórny deň - 3.8.2019

Na čo sa môžete tešiť ?

  • Denné animácie vo folklórnom štýle
  • Tematické saunové rituály
  • Vystúpenie kapely Dora a súboru Lúčan
  • 18 bazénov a 13 toboganov

Folklórna skupina Lúčan už viac ako 40 rokov rozdáva svojím pôsobením radosť širokej verejnosti doma aj v zahraničí. Hudobná skupina Dora zase pretvára známe ľudové piesne do rockového štýlu a tak vzdáva hold našej bohatej kultúre. 


Modus Memory - 10.8.2019

Repertoár skupiny Modus patrí do zlatého fondu slovenskej popmusic. Na jeho autorstve je podpísaný hlavne čerstvý jubilant Janko Lehotský, ale na tom, že sa jeho pesničky na prelome 70. a 80. rokov dostali do sŕdc vtedajšej mladej a strednej generácie majú zásluhu tiež interpreti Meky Žbirka a Marika Gombitová, ale aj ďalší speváci, ktorí Modusom prešli.


Adela Radimcová - 17.8.2019

Počas augusta k nám zavíta ďalšia talentovaná speváčka z Česka. Adela Radimcová, ktorú poznáte z televíznej show česko-slovenská má talent, kde sa prebojovalo až do semifinále. Svojim hlasom si získala nejedného fanúšika či už z Česka alebo Slovenska.


U2 Revival - 24.8.2019

Záver leta spríjemni víkend v Bešeňove kapela U2, síce revival, ale o to väčší zážitok si vypočuť ich známe hity ako With or Without you, Ordinary love, One a mnoho ďalších. Príďte si vypočuť tieto známe hity naživo a zažiť skvelé letnú zábavu do Bešeňovej.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.


Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comVšetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA