Animačný program

Leto v Bešeňovej bude plné hudby, zábavy, hier, tanca a to vďaka nášmu animačnému tímu.


Denný program v Bešeňovej

Toto leto bude opäť plné zábavy a vody ! 

Navštíviť Bešeňovú sa oplatí aj počas leta. Bohatý program počas celého dňa čaká pre malých, ale aj veľkých.
Počas celého leta sa môžete tešiť na vodný strečing, súťaže, aquagym, detské hry, tvorivé dielne. Nebude chýbať ani folklór v podobe tancov a hudby. Každý deň je pripravený aj špeciálny program - SHOW TIME, v rámci ktorého zažijete animačný tanec, parkuristu, kúzelníka Petra Šestáka, folklórne vystúpenia, moderného klauna, hudobné koncerty a tiež trial show.  Samozrejme zapojiť sa môžu aj dospelí. Pre nich však máme niečo špeciálne - svieže saunové rituály.  

Zrelaxujte v saunovom svete harmónia wellness & spa  počas saunových rituálov. Užiť si môžte napríklad bylinkové aromaterapie, peelingové procedúry, show rituály alebo novinku metličkovanie. Vaše telo počas saunových rituálov nielenže dokonale zrelaxuje, ale aj vyplaví škodlivé látky z tela preč. Okrem toho sauny slúžia ako skvelá prevencia voči chorobám. 

A počas víkendov sme pre vás pripravili špeciálnych hostí v rámci LETNÝCH ZÁŽITKOV.

Animácie prebiehajú počas celého leta a obávať sa nemusíte ani zlého počasia.

Už stačí len zbaliť plavky a uterák a hurááá na Liptov do skvelej Bešeňovej ! 

Tešíme sa na Vás.

Pondelky v Bešeňovej patria tancu a o tom sa môžete presvedčiť sami návštevou vodného parku. Náš animačný tím vás naučí tancovať na pesničku Bešeňová. Zapojiť sa môžu ako malí, tak aj veľkí.

Chceli by ste vedieť preskakovať prekážky a dostať sa na miesta kde sa bežne nedá ? Skúsený parkourista vám v utorok ukáže ako na to. Okrem toho sa môžete tešiť na ich skvelé show a triky.

Poznáte kúzelníka Petra Šestáka z TV RIK ? Ak áno, tak máme pre vás skvelú správu. Každú stredu predvedie svoje kúzla a zabaví hlavne tých najmenších kúzelník Peter Šesták. Tak čo prídete ? 

Folklór je súčasťou slovenskej kultúry a my v Bešeňovej vám ho prinesieme priamo k bazénom. Tanec a hudba nebudú chýbať počas celého štvrtkového dňa. Zapojiť sa samozrejme môžete aj vy.

Čo dokáže moderný klaun ? Dokáže žonglovať, kúzliť, tancovať a jazdiť na jednokolke zároveň ? Príďte sa sami presvedčiť každý piatok do Bešeňovej.

Víkend bude opäť patriť hudobným vystúpeniam. Každú sobotu sa okrem klasického animačného programu môžete tešiť aj na špeciálne koncerty. Leto odštartuje Sima Martausová a pokračovať bude Mafia Corner, Šmolkovia, Dominika Mirgová, Folklórny súbor, U2 revival, Modus Memory a Adela Radimcová.

Nedeľa patrí oddychu a ten vám v Bešeňovej ponúkame. Avšak popri oddychu si vychutnáte aj ukážky skvelej TRIAL SHOW. Skoky na bicykli, ktoré vám vyrazia dych.

PROGRAM


Vstup do Bešeňovej najvýhodnejšie s GOPASS kartou. 

Ušetrite pri nákupe 3 a viac dní vopred na: www.gopass.sk
Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.com

Všetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.


PODUJATIA