Tlačové správy

Zoznam oficiálnych tlačových správ pre novinárov a spravodajské agentúry zo Slovenska a zo sveta


V BEŠEŇOVEJ zabojujú o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach

BEŠEŇOVÁ (10. apríl 2018) - Vodný park Bešeňová bude 13.-14. apríla 2018 dejiskom jedinečného wellness podujatia - Slovakia peeling cup, na ktorom súťažiaci zabojujú o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach. V saunovom svete Harmónia Wellness&Spa Bešeňová budú súťažiť profesionálni saunamastri, ale do programu sa môže zapojiť aj široká verejnosť. Tlačová správa (.pdf).


BEŠEŇOVÁ otvára najväčšiu exteriérovú sauna na Slovensku - SAUNOVÝ DÓM

BEŠEŇOVÁ (22.12.2017) - Rok 2017 je pre vodný park Bešeňová rokom neustálych zmien a napredovania. V závere starého roka prichádza do termálneho srdca Liptova špeciálna novinka v podobe najväčšej exteriérovej sauny na Slovensku - Saunového dómu Tlačová správa (.pdf).


Tanečná horúčka v Bešeňovej predstaví aj obdivuhodné umenie pod vodou 

BEŠEŇOVÁ (25. júl 2017) – V sobotu 29. júla sa návštevníkom vodného parku Bešeňová predstavia tanečné hviezdy ako Laci Strike a jeho street dance academy, tanečné skupiny Vivas a Freeze alebo Freddy Ayisi a jeho tanec spojený s jógou.  Tlačová správa (.pdf).


Svätojánska noc má v Bešeňovej rituálnu moc

 

BEŠEŇOVÁ (22. jún 2017) – Hovorí sa, že zdravie vychádza z vnútra človeka, ale občas mu dobre padne aj pomoc zvonku. Tlačová správa (.pdf).


Leto v Bešeňovej otvoria štýlovo

 

BEŠEŇOVÁ (15. jún 2017) – Zdravie, móda, krása, oddych vo vode a mimoriadne jedlo na lukratívnom mieste. Takéto potešenie čaká na návštevníkov vodného parku Bešeňová počas 23. až 24. júna. Tlačová správa (.pdf).


Bešeňová - nová éra, nová značka


Predstavenie novej značky novinárom a verejnosti. Investície, plány a zámery spoločnosti. Čo zo sebou prináša nová vizia, aké sú potreby návštevníkov a ako sa bude "nový" vodný park Bešeňová snažiť uspokojiť svojich zákazníkov. Tlačová správa (.pdf)


Presskit 

Online .pdf súbor na stiahnutie