Ruská baňa

V saunovom svete Harmónia sa môžete tešiť na novú saunu - Ruská baňa, ktorá je určená na metličkové procedúry.Nová suchá sauna

Saunový svet Harmónia v Bešeňovej priniesol túto zimu ďalšiu novinku. Suchá fínska sauna prešla kompletnou rekonštrukciou. Priestory suchej sauny poslúžia na plnohodnotné procedúry metličkovania. Preto si už počas zimy môžete vychutnávať relax v priestoroch saunového sveta ešte viac. Novinkou je aj možnosť objednania si privátnej procedúry metličkovania.  


Metličkovanie

Metličkovanie je jeden z mnohých saunových rituálov, ktoré môžete v Bešeňovej zažiť. Tento rituál má mnoho benefitov pre zdravie - zlepšuje krvný obeh, zvyšuje imunitu, silu a pomáha napríklad pri astme. Počas rituálu sa metličkami ovieva a jemne ošľaháva teľo, vďaka čomu sa pokožka prekrví. navyše aróma, ktorá vychádza z metličiek taktiež príjemne pôsobí. 

Procedúry v zrubovej saune za pomoci prírodných metličiek (vienikov) a parného kúpeľa sú odpradávna súčasťou Slovanskej kultúry. Objavte silu lesa ukrytú vo vetvičkách z koruny stromov ktoré dokonalo harmonizujú telo a myseľ. Vyskúšajte našu novú procedúru určenú pre jednotlivcov či páry s prímesou aromaterapie, jemnej masáže pomocou metličiek plných prírodných esencii a živín či rozmaznajte svoju pokožku detoxikačným a skrášľujúcim peelingom ktorá výrazne prispeje k oživeniu duše.

Brezové metličky - odstraňujú bolesti kĺbov, majú protizápalový účinok a čistia pokožku
Dubové metličky - majú preventívne účinky, blahodárny vplyv na pokožku, krvný obeh a normalizáciu krvného tlaku
Lipové metličky - odstraňujú bolesť hlavy, preventívne pôsobia proti chrípkovým ochoreniam

Metličkové procedúry napomáhajú pri liečbe chrbtice, priedušiek či nervového systému.

Používaním prírodných metličiek v saune sa z ich lístkov vďaka teplu a vlhkosti uvoľňujú vonné silice a živiny, ktoré výrazne vplývajú nie len na našu pokožku a sliznicu ale vďaka svojim účinkom regenerujú celé telo:

  • antiseptické účinky
  • dezinfekčné, antivírusové a antibakteriálne účinky
  • posilnenie imunity organizmu
  • posilnenie nervového systému
  • prevencia proti kŕčom
  • uvoľnenie svalstva
  • stimulácia krvného obehu


Wellness & SPA Bešeňová

Vyhraďte si čas len pre seba a načerpajte nové sily. Wellness & Spa Bešeňová Vám ponúkajú čas pre pravý oddych.

WELLNESS & SPA

 

Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch. POZOR ZMENA OD 20.9.2021!

INFO