Bešeňová zaujala filmárov


Bešeňová zaujala Filmárov

Bešeňovská atmosféra, príroda a nepochybne hlavne prostredie vodného parku #bešeňová je zaujímavým miesto pre návštevníkov, ale aj filmárov. Tento krát Bešeňová padla do oka tvorcom nového Slovenského filmu Tlmočník. Režisérom filmu je Martin Šulík, ktorého naše prostredie očarilo a preto do Bešeňovej poslal hrdinov filmu.Film Tlmočník obsadzuje samé zvučné mená Jiří Menzl ktorý je Oskarový režisér a herec si zahral hlavnú úlohu tlmočníka, ktorý sprevádza svojho klienta za hľadaním a znovuobjavením svojej identity.

Hlavní hrdinovia zamieria teda na Liptov, kde sa zdržia vo vodnom parku Bešeňová, kde zažijú aj komické situácie hlavne preto, že v úlohe skvelej masérky sa ukázala komička Evelyn, ktorá sa chopila svojej úlohy skvele a garantujeme, že ju učili najlepší z Bešeňovej.


Ak máte chuť neváhajte zájsť do KINA na film Tlmočník, okrem strhujúceho príbehu vás isto nadchne aj Bešeňová a známe prostredie Liptova.

Samozrejme filmové plátno vám nedá toľko relaxu ako pobyt u nás a preto neváhajte a príďte priamo k nám pokojne aj po filme, veď relax u nás je 365 dní v roku - a masáž, tak tú vám síce nedá Evelyn, ale garantujeme, že naše masáže si užijete rovnako zábavne ako vo filme.


Tešíme sa na vás, veď kde inde nájdete tak jedinečné miesto ako je Bešeňová, termálne srdce Liptova.