Módne trendy v Bešeňovej?


Módne trendy v Bešeňovej?

Konečne to prišlo, predstavenie letnej a ľudovej kolekcie šiat a oblečenia spolu s letnou sezónou znova obsadí nádherné prostredie vodného Parku Bešeňová a hlavne VIP bazéna Hotela Galeria Thermal Bešeňová.

Rok dozadu, sme zažili experiment, ktorý zmenil vody módnych prehliadok a priniesol do Bešeňovej módnu show to najlepšie okrem interpretov a modelov bolo naše mólo na vode.

Tento rok, bude Fashion show v Bešeňovej ešte lepšia, veľkolepejšia a otvorená pre širokú verejnosť a to hlavne vďaka skvelej ponuke od portálu www.gopass.skČo ale nový Bešeňová fashion opening prinesie tento rok?

 

Tradičné folklórne umenie v kontexte moderného prejavu, celú show doplnia originálne maľby na tvár v podobe ornamentov a hlavne tradičných modelov. Zamyslite sa ako úžasne môže vyzerať trendy spoločenské oblečenie ktoré hrdo nosí naše Slovenské tradície.


Prečo ale Slovenské tradície na modernej Show? 

 

Hlavne preto, že Bešeňová je súčasťou jedinečného regiónu LIPTOV, ktorý má bohatú tradíciu - a tá na vás sála hneď ako prídete do obce BEŠEŇOVÁ. Krásne dvory, domčeky ale aj záhrady plné kvetov, to všetko sa odráža aj na náture obyvateľov a to všetko sa zmestilo aj do modelov ktoré uvidíte na #bešeňová fashion opening.


Tradície prinesie na našu luxusnú show aj rodinná kapela Cigánsky diabli, ktorá rozprúdi krv v žilách a pričaruje tú pravú atmosféru.


O tom ako to vyzerá na Bešeňová fashion openingu sa dá písať hodiny, ale to čo môžete urobiť je naplánovať si výlet do jedinečného prostredia a vychutnať si túto show osobne a nespoliehať sa len na tento článok, lebo to čo zažijete sa dotkne vášho srdca a nebudete chcieť odchádzať.

Teší sa na vás jedinečná módna show - Bešeňová fashion opening.

S www.gopass.sk len za 17 eur!