Objavte Váš prameň energie


Objavte Váš prameň energie

Poznáte to, život je deň čo deň v rýchlejšom tempe a je takmer nemožné zastaviť sa. Začínate každé ráno, rýchlo v zhone a v práci celé hodiny snívate o tom ako doma naberiete novú energiu, no ani tam sa to žiaľ nepodarí.

Povedzte nie vyčerpaniu a zhonu a nájdite svoj prameň energie. Stratená energia Vás nie len oberá o chuť do života ale napomáha aj vášmu starnutiu, ale tomu je koniec.Je čas začať objavovať...

Metód ako nájsť stratenú energiu je mnoho, vymenujeme len pár z nich:

Behanie
Pravidelné stravovanie
Harmonogram dňa
Plávanie
Relax
Čítanie
Wellness

Ktoré je blízke Vám? Dnes sa skúsime zamerať na to, čo vám môže ponúknuť rezort Bešeňová a to je Relax v spojení s plávaním, wellnessom a saunovaním.

Na prílev novej energie sme v Termálnom srdci Liptova v Bešeňovej špeciálne školení a garantujeme vám že, čo i len krátky pobyt Vás navnadí do ďalších dní.


Za všetky možnosti vám dnes predstavíme MUZIKOTERAPIU Zmeňme pohľad na vaše ráno a predstavte si, že ležíte v termálnom bazéne s teplotou vody 39C, ponoríte sa dnu a hneď po vynorení začujete jemný zvuk, možno nie je úplne jasné o čo ide, ale jemné vibrácie vás unášajú do krajiny relaxu. Tento pocit môžete zažiť denne vo vodnom rezorte Bešeňová.

Na vytvorenie dokonalej súhry vody, zvuku a tepla používame overené tradície, ktoré siahajú až do staroveku, kde podobný spôsob využívali v mnohých medicínach. Najlepší zážitok umocňujú spievajúce misy, zvončeky ale aj obrovský gong a k tomu všetkému umenie našich muzikoterapeutistov, ktorí presne vedia ako vás priviesť k prameňu energie a tak aj k tajomstvám mladosti a krás tohto sveta.