Peeling, ktorý prináša mladosť


 

 

Zázračné účinky peelingu

Už naši predkovia vedeli, že peeling je niečo, čo blahodárne napomáha našej pokožke, Egypťania primiešavali do svojich krémov čiastočky piesku, ktoré odstraňovali starú vrstvu kože a napomáhali s jej obnovou.

Dnes je peeling o pár krokov ďalej a už z ďaleka neponúka len čiastočky piesku v krémoch, môžete ho zažiť aj v saunách a v Bešeňovej sa stal neodeliteľnou súčasťou saunových procedúr, aký je ale účinok peelingovania a prečo prináša mladosť?Aby sme porozumeli dobrému peelingu, musíme pochopiť ako funguje naša pokožka. Nie je to sústavná vrstva ktorá vydrží celý život, práve naopak pokožka rýchlo odumiera či už vďaka slnečnému žiareniu, alebo prirodzene, možno si poviete ak je to prirodzené prečo teda používať peeling? Všeobecne platí, že čokoľvek mŕtve je zdrojom vytvárania baktérií a rôznych nedostatkov a preto je priam nutnosť odstraňovať pokožku a napomáhať novej vrstve aby čo najskôr bola na povrchu, ved kto by nechcel mať pružnú a sviežu pokožku.

Pružná a svieža pokožka je to čo vytvára mladícky vzhľad a hlavne nám dáva pocit čistoty a lesku. 


Správny postup peelingovanie je jednoduchý, vyberte si prostriedok, ktorý chcete použiť, môže to byť morská soľ, pieskové častice, bylinné časti ale aj prefabrikované peeelingové prípravky.

Výborné miesto ne peeling je v parnej alebo soľnej saune, to ponúka aj vodný resort #BEŠEŇOVÁ vaša pokožka sa otvorí a všetky póry budú pripravené na dôkladnú očistu a v Bešeňovej sa nezbavíte len častí odumretej kože ale dôkladne očistíte aj póry na pokožke čo dovolí vášmu telu dýchať.


Peeling môžete robiť aj doma, ale o čo lepšie je to zažiť v ideálnom prostredí pod vedením školeného profesionála, ktorý presne vie ako na to, aby vaše omladenie malo výsledok.

Keď hovoríme prefesionáloch v Bešeňovej sa bude konať ja medzinárodná súťaž Peeling cup, kde profíci dokážu svoju zručnosť a talent, priamo na klientoch Bešeňovej, preto ak máte chuť zažiť peeling po prvý krát, alebo sa chcete zdokonaliť a dozvedieť viac ako na to, neváhajte a príďte.

A samozrejme, súťažiť budú aj domáci saunamasteri z Bešeňovej, ktorí jednoznačne predvádzajú svoj talent denne, v Harmónii, ktorá je jedinečným miestom pokoja a regenerácie.