Bešeňová Fashion Opening

15.6. 2019


Príďte otvoriť leto štýlovo v znamení exkluzívnej módnej prehliadky so známymi tvárami slovenského a českého šoubiznisu. 


Nenechajte si ujsť exkluzívnu módnu prehliadku na jedinečnom móle nad vodou. Medzinárodná módna prehliadka nad termálnymi bazénmi prvého holistického hotela na Slovensku. Už tretí ročník sa bude niesť v duchu filmového večera, kde sa predstavia módni návrhári ako Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Kinga Krool, Ida Sandor & Helmst design versus Nela Slováková a Noemi Braz. Samozrejme nebude chýbať ani kolekcia plaviek a dokonca navrhnutá exkluzívne pre Vodný park Bešeňová.

Hlavnou hviezdou celého večera bude určite Andrea Verešová, ktorá bude exkluzívne pre Bešeňovú predvádzať aj plavky. Týmto výnimočným večerom nás bude sprevádzať Mária Čírová s jej známymi hitmi ako Unikát, Búrka a Slobodná, a celým večerom nás už tradične prevedie moderátor Rastislav Sokol, známy aj z televíznej show Dobré vedieť. Nenechajte si ujsť módny večer v kruhu známych celebrít, ktoré sa predvedú na jedinečnom móle na vode.

Ako návštevník budete mať možnosť vybrať si PUBLIC vstup alebo máte možnosť sa zúčastniť aj na VIP After party v jedinečnom holistickom hoteli Galeria Thermal**** v kruhu známych celebrít. Doprajte si tento nezabudnuteľný zážitok. Okrem hudby a príjemnej spoločnosti na Vás čaká jedinečná výstava obrazov spojená aj s otvorením celej vernisáže obrazov Karin Hlavatej. Neváhajte a rezervujte si svoj vstup už teraz.

Už o 20:00 hodine sa začne tento nezabudnuteľný večer a veríme, že vy s nami budete pritom. Pre VIP hostí začne tento večer už o 19:00 hodine slávnostným otvorením vernisáže Karin Hlavatej v lobby hotela Galéria Thermal Bešeňová****.

Program dňa

 Pre návštevníkov je v areáli pripravený animačný program a v tento deň bude otvorená aj časť letného areálu s bazénmi s priezračnou vodou a to konkrétne relaxačný bazén Mara, plavecký bazén, divoká rieka a samozrejme detský bazén. Samozrejme okrem známych osobností budete môcť v tento deň stretnúť všetky známe osobnosti aj v areáli. Okrem týchto noviniek máme pre návštevníkov pripravený aj program ukážok policajných zložiek.
Fotky Fashion opening 2018

 
 

Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 


tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.com
Všetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA