Leto v pohybe

V Bešeňovej vás čaká počas celého leta až 8 interpretov, pri ktorých určite neostanete bez pohybu. Leto v pohybe

Toto leto sme si pre vás pripravili mnoho interpretov, ktorí vás zabavia hlavne pohybom.

Leto odštartujeme veľkou módnou prehliadkou priamo nad termálnymi bazénmi - Bešeňová fashion opening, kde sa predstavia okrem iného aj Cigánski diabli. Začiatkom letných prázdnin vystúpi spevák známy aj z Česko-Slovenskej show superstar Martin Harich. Nasledovať bude víkend jógy s jedným z najlepších cvičiteľom Fredym Aysim na Slovensku vôbec. Bešeňovú roztancuje aj Laci Strike a jeho street dance academy, ktorí vás naučia ako sa správne hýbať na modernú hudbu. Nebudú chýbať ani ľudové tance v podaní folklórneho súboru Bystrina. V auguste bude v tanečnom žánri pokračovať Love Dance by Lady Mel. Následne so skvelou hudbou príde skvelá speváčka Dominika Mirgová. Ak ste sledovali tanečnú súťaž Let´s dance, tak príďte v auguste do Bešeňovej, lebo ju budete môcť zažiť tanečníkov naživo. A záver prázdnin v Bešeňovej spríjemní skupina Modus Memory.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Dominika Mirgová - 11.8.2018

Vychutnajte si aj vy známe hity Dominiky Mirgovej v Bešeňovej. Zaspieva známe hity ako "Zober ma tam", "Nová", "Čas zázrakov", "Hore", "Toto som ja" a mnoho iných. Svojim talentom ohúrila porotu aj v speváckej súťaži Superstar, ktorá ju posunula v jej úspešnej kariére ešte ďalej. Od vtedy naspievala mnoho známych hitov, ktoré majú milióny zhliadnutí na YouTube. Presvedčte sa jej kvalitách priamo vo vodnom parku Bešeňová. 


Tanečníci z Let´s Dance - 18.8.2018

Let's Dance roztancovala celé Slovensko. Veľkolepá tanečná šou opäť prilákala húfy divákov k televízii. Vy však budete môcť v Bešeňovej zažiť atmosféru Let´s dance naživo. Vystúpi napríklad Dominika Rošková, ktorá tancovala s Branislavom Deákom. S Dominikou príde aj jej partner Jaroslav Oboň a spolu vám ukážu skutočne výnimočné tance. Predstaví sa aj víťazka poslednej série Let´s dance Dominika Chrapeková, ktorý vyhrala spolu s Vladkom Kobielskym. Pridá sa aj jej partner Filip Buránsky, ktorý tancoval s Emmou Drobnou. 


Modus Memory - 26.8.2018

Repertoár skupiny Modus patrí do zlatého fondu slovenskej popmusic. Na jeho autorstve je podpísaný hlavne čerstvý jubilant Janko Lehotský, ale na tom, že sa jeho pesničky na prelome 70. a 80. rokov dostali do sŕdc vtedajšej mladej a strednej generácie majú zásluhu tiež interpreti Meky Žbirka a Marika Gombitová, ale aj ďalší speváci, ktorí Modusom prešli.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.
Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comVšetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA