Silvester 2021


OZNAM !

Bezpečnosť na prvom mieste, silvestrovské podujatie sa z dôvodu epidemiologickej situácie neuskutoční.

Do nového roku 2022 vám všetkým prajeme predovšetkým veľa zdravia. Držme si palce, aby sme sa mohli už čoskoro opäť stretnúť pri príjemnom relaxe v našich bazénoch.


Nezabudnuteľný koniec roka v Bešeňovej

Grandiózne ukončenie roku 2021 v bazénoch vodného parku Bešeňová má svoju tradíciu a skalných fanúšikov. Aj tento Silvester sa rozlúčime s rokom 2021 štýlovo a to s evergreenmi hudobnej skupiny The Backwards. Ladné pohyby krásnych tanečníc potešia nejedno oko, 3 zóny zábavy zaručia zábavu na mieru a dvaja DJ´s zaručia, že rok 2022 začne tanečne a veselo.

Relax a pohodu v bazénoch s termálnou alebo čírou vodou, saunovanie v Harmónii s pestrým programom saunových rituálov, disco v Stane zábavy, ľadové drinky v exteriérovom vodnom bare Cosmpolitan a na interiérovom pódiu v Átriu najmä live koncertné vystúpenie The Backward – interprétov skladieb legendárnych The Beatles. Poviete si, že oldies nie je práve vaša šálka kávy? The Backwards dbajú aj na image, stage look, súhru a produkciu, ktorá určite „zlomí“ aj najzarytejšieho a najkritickejšieho poslucháča. Príďte sa o tom presvedčiť osobne a ponorte sa nielen do zvukov kvalitnej hudby.

Zmena programu vyhradená.

Sledujte nás Silvestrovské kúpanie sa bude konať v súlade s aktuálne platnými nariadeniami UVZ SR Vážení návštevníci, Vodný park Bešeňová je otvorený od 19.1.2022 v režime OP. Tešíme sa na vás

INFO