Bešeňová Fashion Opening

16.6. 2018


Príďte otvoriť leto štýlovo v znamení exkluzívnej módnej prehliadky PARTY V 21. STOROČÍ.


Bešeňová Fashion Opening


Privítajte s nami letnú sezónu štýlovo. Prinášame Vám exkluzívnu módnu prehliadku na móle priamo nad termálnymi bazénmi prvého holistického hotela na Slovensku. Odhaľte s nami pestrosť a rozmanitosť tradičného folklórneho umenia, v kontexte moderného prejavu s umeleckými maľbami tvárí, ktoré vychádzajú z ľudových ornamentov tradičných folklórnych odevov. Jedinečný umelecký projekt má za sebou prezentácie v New Yorku, Ottawe, Bruseli aj v Olympijskom dome a teraz ho máte možnosť vidieť aj u nás vo Vodnom parku Bešeňová, odkiaľ zamieri do ďalších svetových metropol.

Okrem módnej prehliadky sa Vám predstaví aj originálne zoskupenie hudobníkov Cigánski diabli, ktorých spevácke vystúpenie v spojení s folklórnym prevedením Vám zaručia jedinečný zážitok. Celým večerom Vás prevedie moderátor Rastislav Sokol, známy aj z televíznej show Dobre vedieť. Nenechajte si ujsť módny večer v kruhu známych celebrít, ktoré sa predvedú na unikátnom móle na vode.

Od našich susedov privítame okrem iných aj Simonu Krainovú. Ako návštevník budete mať možnosť vybrať si PUBLIC vstup alebo sa zúčastníte aj na VIP After party v jedinečnom holistickom hoteli Galeria Thermal**** v kruhu známych celebrít a doprajete si nezabudnuteľný zážitok. Okrem hudby a príjemnej spoločnosti na Vás čaká jedinečná výstava obrazov spojená aj s krstom fenomenálneho obrazu z prostredia Liptova. Neváhajte a rezervujte si svoj vstup už teraz v predpredaji.


Fotky z eventu

 

Lístky na Bešeňová Fashion Opening

Public vstup 17€ / osoba


BEŠEŇOVÁ FASHION OPENING

Dospelý
CENA PUBLIC offline 19 €
CENA VIP online 49 € KÚPIŤ
CENA VIP offline 59 €
CENA PUBLIC online 17 € KÚPIŤ

Lístky na Bešeňová Fashion Opening

VIP vstup & afterparty 49€ / osobaViac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 


tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.com


Bešeňová fashion opening 2017
Všetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA