Silvester v Bešeňovej s Darou Rolins

31.12.2017

Oslávte príchod nového roka priamo v bazénoch s drinkom
v ruke a krásnym výhľadom na okolité ohňostroje


Silvester v Bešeňovej 2017


Zažite nový Silvester v Bešeňovej. Vychutnajte si teplo termálnych bazénov s drinkom v ruke počas celej noci. O zábavu sa postará mnoho interpretov a najväčším prekvapením večera bude určite Dara Rolins. 

Bešeňovský Silvester sa uskutoční až na 4 miestach – v novej, vždy zelenej časti Átrium bude hlavný program, Oldies hity v bazéne s vlnobitím, oddych pri vodnom bare Cosmopolitan v termálnom bazéne a saunovanie vo vynovenom Saunovom svete.

V novej časti Átrium bude prebiehať hlavný program na pódiu, doplnený o LED plochu priamo pri bazénoch. Na tomto pódiu vystúpi vzácny hosť večera Dara Rolins a celý večer bude spestrený o UV tanečno -svetelnú show, vystúpenie saxofónistu s DJ-om, tanečnice, tombolu, ohňostroj a to všetko v doprovode moderátorky Martiny Zachenskej z rádia Vlna.

Stan zábavy bude dejiskom jednej veľkej oldies party priamo v bazéne s vlnobitím. Okrem toho ponúka aj zábavu na 6 toboganoch, takže zábava je tu zaručená.

Exteriérový vodný bar Cosmopolitan priamo v termálnom bazéne ponúka nielen nápoje a coctaily rôzneho druhu, ale môžete si tu vychutnať výhľady na nočnú oblohu z bazénu s doplnením o príjemné tóny hudby.

Oddych a novú energiu môžete načerpať v saunovom svete aj s novinkou exteriérovým Saunovým dómom, kde budú prebiehať veľkolepé saunové rituály obohatené o show, peelingy , muziko a aromaterapie. Toto všetko len za príplatok 9 € v čase od 18:00 do 23:00 (jednorázový vstup na max. 3 hodiny) 
Cenník vstupov

Vstup 

Dieťa
do
  12 rokov 

Osoba
 nad
12 rokov  

Silvester pokladne

 Grátis25 €
Doplatok Silvester k celodennému vstupu
31.12.2017
Grátis11 €

Doplatok - Sauna packet 
(Saunový svet)

-

9 €

VIP zóna - dospelá osoba-10 €


PROGRAM


* Silvestrovský program prebieha v čase od 18:00 - 03:00 hod.

* Deti do nedovŕšených 12 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.

* Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Relax Packet (7 toboganov a šmýkačiek, 9 bazénov, oddychovú zónu Átrium, stan zábavy s vlnobitím, vonkajšie termálne bazény, parkovanie, skrinku), a celovečerný silvestrovský program - koncert speváčky Dara Rolins,  UV light show, tanečné vystúpenia, ohňostroj, DJ.

* Toboganová veža bude otvorená do 23:00


Zostaňte až do rána!

Ubytujte sa priamo v areáli vodného parku a užite si silvestrovskú zábavu až do skorých ranných hodín. Doprajte si novoročný relax v prvom holistickom Hoteli Galeria Thermal Bešeňová**** s privátnou termálnou zónou alebo stavte na 3* komfort Hotela Bešeňová***+


Dara Rolins

Vychutnajte si nestarnúce hity Dary Rolins priamo z bazéna. Zaspieva vám pesničky ako "Čo o mne vieš", "Na teba sa dívam","Ležím na tráve" a iné. Spoločnosť jej budú robiť 2 šarmantné tanečnice, tak určite nepremeškajte túto príležitosť vychutnať si koncert z pohodlia bazéna.

UV sveteľná show

Čaro noci spestria profesionálni tanečníci pomocou svetelnej show. Prepojenie svetla, hudby a tancu dodá nočnému vystúpenie neopakovateľný zážitok. Opäť toto všetko budete môcť sledovať z pohodlia bazénov.

Bar Cosmopolitan

Nápoje, coctaily a to všetko priamo v termálnom bazéne v bare Cosmopolitan. Vychutnajte si posledný deň roka v teple termálneho bazéna s drinkom v ruke a skvelým výhľadom na nočnú oblohu s príjemnými tónami hudby.

Stan zábavy

O zábavu nebude núdza ani v stane s vlnobitím, kde DJ urobí jednu veľkú oldies party. Okrem toho si môžete užiť zábavu priamo vo vlnách alebo na 6 toboganoch. A skvelý zážitok si môžete odniesť prostredníctvom fotografie priamo z miesta. 

Saunové rituály

Ak vám teplo termálnej vody nestačí, tak odporúčame navštíviť aj nočný saunový svet, kde budú prebiehať saunové rituály. Návaly teplého a vlhkého vzduchu od saunamastera vás určite zahrejú. Tešiť sa môžete na show rituály, bylinkové alebo citrusové peelingy, aroma a tiež muziko terapiu. Toto všetko len za 9 € príplatok v čase od 18:00 do 23:00 (jednorázový vstup na max. 3 hodiny)
Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť,
alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.com