Animácie - LETO 2021

Tancom k dobrej nálade


Leto, voda a slnko, to je vyhľadávaná kombinácia, ktorá nemá počas prázdnin konkurenciu. A keď sa k tomu pridajú aj podnetné možnosti relaxu a ľudsky milé animácie, vzniká krásna dovolenka plná pozitívnych a nezabudnuteľných zážitkov.


Animátori sú tí správni ľudia, ktorí spravia krajší deň. Či už milým pozdravením s maskotom pri príchode alebo zdraviu prospešným cvičením v bazénoch. A práve zdravie a činnosti, ktoré súvisia s jeho udržaním, sú hlavnou témou tohtoročných animácií.  

Hravou a vzdelávacou formou chceme ukázať, aký je zdravý životný štýl prekvapivo zaujímavý, osviežujúci a prospešný pre telo aj myseľ.

Rozhýbeme každého, veď cvičiť alebo tancovať vôbec nie je ťažké. Kreatívne a vtipné animácie sú podnetom, ako si udržať dobrú náladu a k tomu pestrá ponuka areálu relaxačných a športových možností ako spraviť niečo pre svoje zdravie – plávanie, volejbal, opaľovanie, saunovanie, masáže, vodné trysky,... spolu vytvárajú garanciu vytúženého leta. Spájame tak praktické s užitočným, veselé s edukačným a zdraviu prospešné aktivity s obrovskou ponukou areálu Vodného parku Bešeňová.

Téma Zdravý životný štýl sa prenesie do voľno časových aktivít a hlavne aj do tvorivej dielne, kde si deti budú môcť vyrobiť rôzne predmety spojené so zdravím napr zo zeleniny a ovocia. Nebudeme zabúdať ani na zdravú myseľ, ktorú upevníme dennou dávkou smiechu.  


Denný animačný program

ČasMiestoAktivita

8:45 - 9:30

vstup - pokladne

Vitajte v Bešeňovej

10:00 - 10:30

bazény

Tancujúca Bešeňová - ranná rozcvička

11:00 - 12:00

bazény

Beška klubík  - tvorivé dielne

13:00 - 14:00

celý areál

Zábavné a portové hry pre celú rodinu 

15:30 - 16:00

bazény

Zábavná škola tanca, zumba - minidisco, súťaže

Info:
- V prípade nepriaznivého počasia sa program presúva do vnútorných priestorov areálu.
- Animačný program platí denne v termíne 3.7.-27.8.2021.
- Zmena programu je vyhradená.Táto aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Aktuálne informácie a opatrenia vo vodných parkoch.

INFO