HARMÓNIA - wellness & spa

Objavte holistiku vďaka novému saunovému svetu v nádhernom prostredí Liptova - v Bešeňovej. Harmónia teľa, mysle a duše v jednom.


Najvýhodnejšie vstupy nájdete online

Online nákup na www.gopass.sk 


Objavte dokonalú harmóniu relaxu a oddychu v Bešeňovej. Holisticky zameraný wellness dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom novej energie pre každého. Nový wellness & spa ponúka prepojenie Liptovskej prírody prostredníctvom 4 prírodných elementov - voda, oheň, vzduch a zem.

VODA - Sila prvého elementu je viditeľná v každom kúte Liptova. Celé doliny prepojené v jaskynnom systéme, ktorého tvorcom je voda. Jeho prítomnosť je v Harmónii neodmysliteľnou súčasťou.


OHEŇ - Podobne ako predošlé elementy aj oheň je súčasťou celku. Zlý pán, ale dobrý sluha. Načerpanie energie z jeho žiary, relaxácia jeho zvukom je súčasťou celkového oddychu.


VZDUCH - Podstata života v dýchaní, živelnosť v prírodnom formovaní. Aj energia vzduchu je sprítomnená v Harmónií. Pobytom na čerstvom vzduchu sa prekrvuje mozog, riadiaca jednotka človeka.


ZEM - Matka zem umiestnila jej najväčšie klenoty bezpochyby do Liptovskej prírody. Štíty, kotliny, údolia posypané rastlinami, kvetmi, stromami – životom. Jedna z najúčinnejších regenerácií je tá prírodná.


Súčasťou nového saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami. Jedná sa o prvú saunu svojho druhu na Slovensku. Po jedinečnom divadle prebieha ochladenie pod nekonečnými vodopádmi v Bešeňovskej jaskyni. 

Zažili ste už saunový rituál? V Bešeňovej máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov každý deň počas ktorých zažijete saunovú show, aromaterapiu, muzikoterapiu alebo peeling. Novinku, ktorú ponúka Harmónia wellness & spa je metličkovanie. Každá jedna procedúra pozitívne vplýva na zdravie človeka. Omladzuje pokožku, pomáha proti chorobám, prekrvuje telo a pozitívne vplýva na dýchacie ústrojenstvo. Pre skutočných milovníkov saunovania organizujeme raz do mesiaca noc saunových rituálov  s bohatým programom, otvorenou oddychovou zónou Átrium a vnútornými bazénmi počas celej noci.

Naši saunamasteri sú profesionálmi vo svojej profesii. Každý jeden sa špecializuje na iný druh saunového rituálu. Za ich kvalitu hovorí aj ich každoročná účasť v popredných saunových súťažiach na Slovensku či v Česku. 

Novinkou je aj samostatný vstup do wellness & spa bez použitia vstupu do vodného parku Bešeňová. Harmónia ponúka50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun. Preto Vás pozývame oddýchnuť si do termálneho srdca Liptova. 

Čo všetko dokáže Gopass karta?


Výhodne a pohodlne

V e-shope GOPASS si vopred vyberiete neopakovateľné zážitky za najnižšie ceny a ostáva Vám len sa tešiť.Odmeňuje a zlacňuje

GOPASS karta Vám zbiera body, ktoré premeníte na výrazné zľavy v desiatkach barov, reštaurácií, obchodoch a požičovniach Tatry Motion a na ďalších miestach. 


Šetrí Váš čas

Vstupenka sa po nákupe v e-shope nabije na Vašu GOPASS kartu a Vy tak nemusíte čakať pred pokladňami. Platí všade

Vaša karta GOPASS platí medzinárodne. Využijete ju vo všetkých strediskách Tatry mountain resorts, a.s.


Vstup do Bešeňovej – kúpiť on-line

Ušetrite s gopassom pri kúpe 4 dní vopred na: www.gopass.skZažite saunové rituály

Urobte si čas a vyhrejte sa v Saunovom svete, ktoré ponúka rôzne druhy saunovania – suché, parné, mentolové.

 

SAUNOVÉ RITUÁLY