Pohádkové animace

Spríjemnite si pobyt v Bešeňovej aj vďaka rozprávkovým animáciám. 


Rozprávkové animácie v Bešeňovej

Navštíviť Bešeňovú sa oplatí aj počas chladných zimných dní. Rozprávkové Vianoce v rozprávkovej Bešeňovej. Prídite sa zabaviť a spolu s našími animátormi zavítajte do rozprávkovej krajiny. Počas zimy na vás čakajú animácie plné fantázie. Rozprávkové bytosti vás privítajú pri príchode a sprevádzať vás budú počas celého dňa vo vodnom parku. Pre tých najmenších je pripravená detská zóna či minidisko. A nezabudli sme ani na starších. Dávka zábavy vás neminie pri tanečnej vodnej gymnastike či súťaži.
Vianočné sviatky vám spríjemní náš animačný tím. Tešiť sa môžete na vodný strečing, súťaže, aquagym, detské hry, tvorivé dielne.  Samozrejme zapojiť sa môžu aj dospelí. Pre nich však máme niečo špeciálne - saunové rituály.  

Zrelaxujte v saunovom svete harmónia wellness & spa  počas saunových rituálov. Užiť si môžte napríklad bylinkové aromaterapie, peelingové procedúry, show rituály alebo novinku metličkovanie. Vaše telo počas saunových rituálov nielenže dokonale zrelaxuje, ale aj vyplaví škodlivé látky z tela preč. Okrem toho sauny slúžia ako skvelá prevencia voči chorobám. 

Animácie prebiehajú cez víkendy počas celej zimy.

Zažite svoju rozprávku v Bešeňovej. 
Všetky podujatia

Prezrite si ponuku pripravovaných podujatí a vyberte
si podľa vášho záujmu.

PODUJATIA