Komunikaty prasowe

Lista oficjalnych informacji prasowych dla dziennikarzy i agencji prasowych ze Słowacji i ze świata


V Bešeňovej sa stretnú majstri v príprave prírodných peelingov z celej republiky

Bešeňová, 11.marca 2019 – Vodný park Bešeňová bude už onedlho patriť jednej z najväčších saunových udalostí roka. PEELING CUP 2019 rozhodne v dňoch 15.-16.marca o majstrovi Slovenska v peelingových procedúrach. Tlačová správa (.pdf).


Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

BEŠEŇOVÁ. (5. februára 2019) - Jeden z najlepších saunamasterov na svete Lay Pang Ong prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta. Vzácneho hosťa bude počas februára hostiť vodný park Bešeňová. Špecialista v relaxačných saunových rituálov Lay Pang Ong spestrí saunový program. Pochádza z ďalekej Malajzie odkiaľ sa presťahoval do Európy. Momentálne pôsobí v Dánsku. Má za sebou veľké množstvo súťaží v relaxačných rituáloch a na svojom konte má aj množstvo ocenení. Lay Pang Ong – jeden z najlepších sauna masterov prenesie kúsok exotiky do Bešeňovej. Tlačová správa (.pdf).


Najlepší slovenskí saunamastri predvedú svoje umenie v Bešeňovej

BEŠEŇOVÁ – (28. januára 2019). Vodný park Bešeňová bude 24. a 25. mája dejiskom národného kola majstrovstiev v saunových rituáloch pod záštitou medzinárodnej organizácie Aufguss WM ( Jedná sa o najväčšie saunové podujatie na Slovensku, v ktorom si porovnajú svoje schopnosti saunamasteri z popredných wellness stredísk). Víťaz získava priamy postup na MS Afguss WM 2019. Tlačová správa (.pdf).


Hotel Galeria Thermal**** Bešeňová pozýva na vernisáž Ivety Bencovej

BEŠEŇOVÁ – 22. október 2018 – Hotel Galeria Thermal Bešeňová predstavuje vo svojich priestoroch autorskú tvorbu Ivety Bencovej, ktorej vernisáž sa uskutoční v pondelok 29. októbra o 16. hodine. Na Liptove tak vzniká nová galéria – výhľadov a umeleckých diel priamo v srdci bešeňovského areálu. Geléria bez umenia je ako telo bez duše, preto vznikla myšlienka vniesť do priestorov kúsok umeleckého jemnocitu a založiť tradíciu expozícií v hoteli. Samotný hotel je svojim názvom a holistickým konceptom predurčený na prirodzenú symbiózu zdravia a pokoja, ktorý sa snúbi s umením. Tlačová správa (.pdf).


V Hoteli Galeria Thermal Bešeňová predstavia obraz Vôňa Liptova

BEŠEŇOVÁ (14. jún 2018) – V sobotu 16. júna 2018 sa o 18. hodine v holistickom hoteli Galeria Thermal Bešeňová uskutoční vernisáž výstavy diel Ľubice Skusilovej s názvom Vône Liptova, čo je zároveň aj názov nosného obrazu výstavy. Kurátorkou výstavy je Eva Krčmáriková, výstava obrazov Ľubice Skusilovej bude verejnosti sprístupnená denne od 17. júna do 31. augusta 2018. Tlačová správa (.pdf).


Bešeňová otvára letnú sezónu štýlovo – špecifickou módnou šou na vodnom móle

BEŠEŇOVÁ (11.6.2018) – Vodný park Bešeňová už s napätím odpočítava posledné dni a hodiny do otvorenia novej letnej sezóny. Podujatie BEŠEŇOVÁ FASHION OPENING v sobotu 16. júna je tento raz opäť štýlovejšie a originálnejšie aj vďaka tradičnému folklórnemu prevedeniu s modernými prvkami, do ktorého budú odeté známe osobnosti. Tlačová správa (.pdf).


Bešeňová pripravila viaceré novinky

BEŠEŇOVÁ (20. jún 2018) – Uplynulý víkend sa vodný park Bešeňová zmenil na gastronomickú a módnu šou, ktorá sa doslova zrkadlila priamo nad termálnymi bazénmi Hotela Galeria Thermal. Do novej letnej sezóny vstupuje vodný park Bešeňová aj s viacerými novinkami. Tlačová správa (.pdf).


W BEŠEŇOVEJ ZAWALCZĄ O TYTUŁ MISTRZA SŁOWACJI W ZABIEGACH PEELINGUJĄCYCH

BEŠEŇOVÁ (10 kwietnia 2018) – W dniach 13 - 14 kwietnia 2018 r. Park Wodny Bešeňová będzie świadkiem wyjątkowego wydarzenia wellness. Odbędą się tu mistrzostwa Slovakia Peeling Cup, podczas których uczestnicy zawalczą o tytuł Mistrza Słowacji w zabiegach peelingujących. W kompleksie saunowym Harmonia Wellness&Spa Bešeňová będą ze sobą rywalizować profesjonalni mistrzowie sauny. Wydarzenie jest otwarte dla szerokiej publiczności. Informacja prasowa (.pdf).


BEŠEŇOVÁ OTWIERA NAJWIĘKSZĄ ZEWNĘTRZNĄ SAUNĘ W SŁOWACJI - ŚWIĄTYNIĘ SAUNY

BEŠEŇOVÁ - Rok 2017 jest dla parku wodnego Bešeňová czasem wielkich zmian i podążania za postępem. U schyłku starego roku park wodny, który jest termalnym sercem Liptowa, zaprezentuje nowość, czyli największą zewnętrzną saunę w Słowacji - Świątynię Sauny. Informacja prasowa (.pdf).


Gorączka taneczna w Bešeňovej zaprezentuje również godną podziwu sztukę pod wodą

BEŠEŇOVÁ (25 czerwca 2017) – W sobotę 29 lipca gościom parku wodnego Bešeňová zaprezentują się gwiazdy tańca Laci Strike i jego street dance academy, grupy taneczne Vivas i Freeze lub Freddy Ayisi i jego taniec połączony z jogą. Informacja prasowa (.pdf).


Noc świętojańska ma w Bešeňovej rytualną moc

 

BEŠEŇOVÁ (22 czerwca 2017) – Mówi się, że zdrowie bierze się z wnętrza człowieka, ale czasem przyda mu się pomoc z zewnątrz. Informacja prasowa (.pdf).


Lato w Bešeňovej będzie miało stylowy początek

BEŠEŇOVÁ (15 czerwca 2017) – zdrowie, moda, uroda, relaks w wodzie i wyjątkowe potrawy w atrakcyjnym miejscu. Takie atrakcje czekają na gości wodnego parku Bešeňová w dniach 23 i 24 czerwca.
Informacja prasowa (.pdf)


Bešeňová - nowa era, nowa marka

Wprowadzenie nowej marki na dziennikarzy i publiczności. Plany inwestycyjne i cele firmy. Które niesie ze sobą nową wizję, jakie są potrzeby użytkowników i jak „nowy” park wodny Bešeňová starają się zadowolić swoich klientów.
Informacja prasowa (.pdf)


Presskit 

Pobierz online pdf