Silvester 2020

Nezabudnuteľný koniec roka v Bešeňovej


Nezabudnuteľný koniec roka v Bešeňovej

Grandiózne ukončenie roku 2020 v bazénoch vodného parku Bešeňová má svoju tradíciu a skalných fanúšikov. Aj tento Silvester sa rozlúčime s rokom 2020 štýlovo a to s evergreenmi hudobnej skupiny The Backwards. Ladné pohyby krásnych tanečníc potešia nejedno oko, 3 zóny zábavy zaručia zábavu na mieru a dvaja DJ´s zaručia, že rok 2021 začne tanečne a veselo.

Pozývame vás vychutnať si relax so všetkým čo k tomu patrí. Relax a pohodu v bazénoch s termálnou alebo čírou vodou, saunovanie v Harmónii s pestrým programom saunových rituálov, disco v Stane zábavy, ľadové drinky v exteriérovom vodnom bare Cosmpolitan a na interiérovom pódiu v Átriu najmä live koncertné vystúpenie The Backward – interprétov skladieb legendárnych The Beatles. Poviete si, že oldies nie je práve vaša šálka kávy? The Backwards dbajú aj na image, stage look, súhru a produkciu, ktorá určite „zlomí“ aj najzarytejšieho a najkritickejšieho poslucháča. Príďte sa o tom presvedčiť osobne a ponorte sa nielen do zvukov kvalitnej hudby.

Opäť je pripravená tombola so štedrými výhrami, tombolové lístky budú v predaji na pokladniach a v obchodoch Aqua Motion.

PREDAJ ČOSKORO!!!

Zmena programu vyhradená.

Sledujte nás Silvestrovské kúpanie sa bude konať v súlade s aktuálne platnými nariadeniami UVZ SR 


Aktuálne informácie a opatrenia v aquaparkoch.

INFO