Predaj apartmánov

Investícia s výnosom v jednom z najväčších stredoeurópskych aquaparkov alebo v top lyžiarskom stredisku.S kúpou rekreačného objektu získate možnosť z vašej investície profitovať prostredníctvom obchodných a marketingových aktivít TMR, a. s. Pohodlie vlastného rekreačného objektu si vychutnáte vtedy, keď vám to najviac vyhovuje a v ostatných termínoch sezóny necháte svoju nehnuteľnosť zarábať..

Zároveň sa stávate partnerom spoločnosti Tatry mountain resorts, a.s., ktorá je lídrom na trhu cestovného ruchu. V spojitosti s kúpou objektu sú samozrejmosťou komplexné služby zahŕňajúce správu objektu, požiarnu ochranu, upratovanie, revízie technických zariadení či zimnú údržbu.


Garantovaný výnos až 5 %
Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia

Splňte si svoj sen a kúpte si našu rekreačnú chatku alebo apartmán v Holiday Village Tatralandia. Celý komplex tvorí 155 rekreačných objektov (90 apartmánov a 65 rekreačných chatiek), ktoré sú rozdelené do 11 štýlových osád, pričom každá z nich je niečím špecifická.

TOP lokalita
Chalet Jasná Collection****

Chalet Jasná Collection****

Jedinečný komplex apartmánov vo francúzskom štýle sa predáva ako forma investície pre individuálnych investorov. Chalets Jasná Záhradky budú vaším druhým domovom v horách. Užívajte si horskú atmosféru, pohodlie domova, a extra služby vo svojom vlastnom luxusnom apatmáne alebo chalete.

Vodný park Bešeňová jez dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzavretý. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info