POHODOVÁ BEŠEŇOVÁ

Prijmite naše pozvanie do pohodovej Bešeňovej a užívajte si relax vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku.


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GOPASS.


 

Pohodová Bešeňová predstavuje dokonalú voľbu pre letnú dovolenku. Vďaka možnosti voľby termálnej, ale aj priezračnej vody, si tu nájde svoje naozaj každý. Či už máte radi relax alebo zábavu, to všetko nájdete v BEŠEŇOVEJ.

Termálnu vodu s bohatým obsahom minerálov si užijete v 5 vonkajších bazénoch a drink na ochladenie vo vodnom bare Cosmopolitan poteší určite každého. Okrem aktívneho oddychu, ktorý ponúka Bešeňová treba myslieť aj na zábavu v 8 letných bazénoch. Jedným z nich je aj jedinečná pulzujúca bublina, na ktorú sa šplhajú nielen deti ale aj dospelí alebo sa necháte relaxačne unášať na raftoch prúdmi divokej rieky. Ak máte radi ozajstný adrenalín, odporúčame vyskúšať potápanie alebo jazdu z toboganovej veže.

Každý víkend iná hudba, rôzni interpreti a animácie pre všetkých, to bude Bešeňovské leto v pohybe. Bešeňová ponúka relax a zábavu v 18 bazénoch, 13 toboganoch a v 6 saunách.

Načerpať nové sily je možné aj v oddychovej časti Átrium, ktorá je pokrytá zeleňou po celý rok. Nový saunový svet Harmónia Wellness & spa ponúka relax až 6 suchých a parných sáun. Novinkou je aj veľkokapacitná suchá sauna s najmodernejšou zvukovou a svetelnou technikou alebo Bešeňovská jaskyňa s nekonečnými vodopádmi. Jedná sa o prvú saunu na Slovensku svojho druhu.

Aj počas leta budú v saunách prebiehať saunové rituály – peeling, muzikoterapia, aromaterapia, metličkovanie alebo show rituály. Okrem denných rituálov odporúčame navštíviť aj nočné podujatie v saunách s názvom noc saunových rituálov.

Súčasťou nového saunového komplexu Harmónia je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami. Jedná sa o prvú saunu svojho druhu na Slovensku. Po jedinečnom divadle prebieha ochladenie pod nekonečnými vodopádmi v Bešeňovskej jaskyni. Pre náročnejšiu klientelu čaká v Bešeňovej aj prvý holistický hotel na Slovensku - Hotel Galéria Thermal Bešeňová ****. Hostia hotela majú k dispozícii privátnu termálnu zónu s tromi vonkajšími bazénmi, nadštandardný servis a individuálny prístup zo strany personálu. Naplánujte si návštevu aquaparku a ušetríte

Plánujte minimálne 4 dni dopredu a užite si maximum zábavy za najnižšie ceny.

Celodenný vstup do Bešeňovej

Ušetrite až 20%
Na mieste Online

Online

3 dni vopred

Harmonia ticket - sauny 15 € 13 € - Kúpiť online →
Dospelý 27 € 25 € 23 € Kúpiť online →
Študent, senior 22 € 20 € 19 € Kúpiť online →
Dieťa do 12 rokov 18 € 17 € 15 € Kúpiť online →
Dieťa do 6 rokov grátis grátis grátis
Harmonia packet - sauny, bazény, tobogany 36 € 34 € 32 € Kúpiť online →


Čo všetko dokáže Gopass karta?


Čo všetko dokáže Gopass karta?


Výhodne a pohodlne

V e-shope GOPASS si vopred vyberiete neopakovateľné zážitky za najnižšie ceny a ostáva Vám len sa tešiť.Odmeňuje a zlacňuje

GOPASS karta Vám zbiera body, ktoré premeníte na výrazné zľavy v desiatkach barov, reštaurácií, obchodoch a požičovniach Tatry Motion a na ďalších miestach. 


Šetrí Váš čas

Vstupenka sa po nákupe v e-shope nabije na Vašu GOPASS kartu a Vy tak nemusíte čakať pred pokladňami. Platí všade

Vaša karta GOPASS platí medzinárodne. Využijete ju vo všetkých strediskách Tatry mountain resorts, a.s.


Vstup do Bešeňovej – kúpiť on-line

Ušetrite s gopassom pri kúpe 4 dní vopred na: www.gopass.sk