Liptov Region Card

 


Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov. Pre veľkých tú najväčšiu outdoorovú arénu medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, pre malých to najlepšie prírodné ihrisko na Slovensku. Vďaka celoročne platnej LIPTOV Region Card môžu návštevníci získať viac zážitkov, lepšie spoznať Liptov, jeho atrakcie a kultúrne dedičstvo.

Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy na vstupy na najväčšie atrakcie a výletné miesta LIPTOVa. Zakúpením tejto karty sa stávate členom početnej „rodiny“ priaznivcov jedného z najkrajších regiónov na Slovensku - malebného LIPTOVa.

Turisti počas letnej návštevy Liptova môžu každý deň zažiť neopakovateľné zážitky a dobrodružstvá na vode, v horách a v prírode.

Ako získať Liptov Region Card?

Kartu môžete získať v niektorom z predajných miest, ako sú partnerské ubytovacie zariadenia alebo informačné centrá v regióne Liptov.

Žiadajte si LIPTOV REGION CARD u svojho ubytovateľa ZADARMO! Najlepšie ceny skipasov na vankúš a vstupov do vodného sveta sa dozviete u svojho ubytovateľa.

Aká je cena Liptov Region Card?

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO. Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.

Ako funguje Liptov Region Card?

Navštívte atrakciu poskytujúcu zľavu na Liptov Region Card. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“.

Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ Liptov Region Card v danej turistickej sezóne nárok.

Aktuálneho sprievodcu zľavami s Liptov Region Card nájdete tu.

Ako dlho platí Liptov Region Card?

Platnosť vašej Liptov Region Card je neobmedzená. Aby ste však získali tie najvyššie zľavy, ubytujte sa v regióne Liptov u jedného z našich partnerských ubytovacích zariadení a počas pobytu budeme môcť čerpať pobytové zľavy. Všetky ostatné "fixné" zľavy sú dostupné kedykoľvek budete tráviť na Liptove hoc iba pár chvíľ.

Výhody LIPTOV Region Card

Výhody LIPTOV Region Card platia na najväčšie atrakcie a výletné miesta v regióne. Či si v regióne naplánujete jednodňový výlet, strávite u nás pobyt s prenocovaním alebo dlhšiu dovolenku.
Užite si vynikajúcu dovolenku, vychutnajte si množstvo atrakcií a pritom ušetrite desiatky eur. Regionálna zľavová karta LIPTOV REGION CARD ponúka cenové zvýhodnenia na desiatky atrakcií a služieb až do výšky 40 %.

Karta počas celého roka prináša zľavy na viac ako 50 atrakcií a služieb v celom regióne. Medzi nimi nechýba 5 najväčších lyžiarskych stredísk, 3 akvaparky, 12 reštaurácií, jaskyne či 3D multikino.

Aktuálneho sprievodcu zľavami s Liptov Region Card nájdete tu.

Čím viac času na Liptove strávite, tým je vaša dovolenka lacnejšia. Nakupovať, relaxovať, športovať či spoznávať bude so zľavovou kartou na Liptove je opäť výhodnejšie.