Saunové rituály a relax

Výnimočné spestrenie saunovania. Skúsený 'saunamaster' pre Vás pripraví netradičný zážitok. Necháte sa prekvapiť?Wellness & spa rituály

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. V Bešeňovej vám tento luxus ponúkame obohatený o saunové rituály, ktorých súčasťou je aj peeling pokožky alebo muzikoterapia. Po voňavom peelingu dostane vaša pokožka nový nádych a muzikoterapia uvoľní myseľ. Doprajte svojmu telu relax v tej najlepšej podobe. Saunamasteri zvyšujú teplotu a vlhkosť v saune pomocou ľadu s rôznymi arómami a následne teplý vzduch víria po celej saune, tým je celé saunovanie intenzívnejšie. 

Ak chcete vyskúšať skutočne niečo výnimočné odporúčame Vám SAUNOVANIE POD HVIEZDAMI, organizované raz do mesiaca s bohatým programom a voľným vstupom do bazénov v Átriu.


Magické príbehy zimy
Denné saunové rituály
Noc saunových rituálov
Nočné saunovanie
Metličkovanie
Severská procedúra využitím vetvičiek stromov

Čo sú to saunové rituály?


Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.Peeling - obnovenie pokožky
 

Ak chceme docieliť jemnosť pokožky, najprv musíme odstrániť tú starú. Peeling je vhodný práve v letnom období, kde pokožku vyhľadí a tá sa na slnku opáli rovnomerne. Počas peelingovej procedúry sa Vám otvárajú póry, do ktorých sa aplikáciou peelingu dostávaju vitamíny, ktoré pokožka potrebuje. 


Muzikoterapia - relax mysle
 

Vibráciu nezvyčajných nástrojov (spievajúce misy, gong vetra) cíti každá jedna bunka v tele. Započúvanie sa do zvuku týchto elementov priamo v našom tepidáriu Vám privolá harmóniu medzi srdcovou a krčnou čakrou. Zároveň ucítite jemný vánok sprevádzaný zvukom gongu vetra, ktorý ukľudní telo a myseľ. 


Chromoterapia - liečba farebnými svetlami
 

Novinkou v saunovom svete Harmónia je aj liečba farebnými svetlami. Práve v najväčšej a najmodernejšej saune na Slovensku - Saunovom dóme. Vychutnajte si príjemný relax počas saunového rituálu a nechajte farebné svetlá pôsobiť na vaše telo. 


Saunamasteri 
 

Počas návštevy saunového sveta máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov. Každý sauna master je niečím špecifický a špecializuje sa na rôzne druhý rituálov alebo peelingov. Wellness & SPA Bešeňová

Vyhraďte si čas len pre seba a načerpajte nové sily. Wellness & Spa Bešeňová Vám ponúkajú čas pre pravý oddych.

WELLNESS & SPA