Saunové rituály a relax

Výnimočné spestrenie saunovania. Skúsený 'saunamaster' pre Vás pripraví netradičný zážitok. Necháte sa prekvapiť?


Wellness & spa rituály

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. V Bešeňovej vám tento luxus ponúkame obohatení o saunové rituály, ktorých súčasťou je aj peeling pokožky alebo muzikoterapia. Po voňavom peelingu dostane vaša pokožka nový nádych a muzikoterapia uvoľní myseľ. Doprajte svojmu telu relax v tej najlepšej podobe. Saunamasteri zvyšujú teplotu a vlhkosť v saune pomocou ľadu s rôznymi arómami a následne teplý vzduch víria po celej saune, tým je celé saunovanie intenzívnejšie. 

Ak chcete vyskúšať skutočne niečo výnimočné odporúčame Vám noc saunových rituálov, organizovanú raz do mesiaca s bohatým nočným programom a voľným vstupom do bazénov v Átriu.


Noc saunových rituálov

Jedinečná noc saunových rituálov organizovaná len párkrát do mesiaca.

Metličkovanie

Prebudí vaše telo, myseľ aj dušu.

Denné saunové rituály

Špeciálne kultúrno-relaxačné zážitky vo svete saunovania.


Čo sú to Saunové rituály?


Ide o výnimočné spestrenie saunovania, ktoré pre vás pripraví skúsený saunamaster. Ten pomocou vírenia horúceho vzduchu a rozpúšťaním ľadu s aromatickou zložkou, dostáva saunovanie na úplne inú dimenziu než ste kedy zažili.


Metličkovanie - ruská procedúra
 

Metličková procedúra je novinkou v našom wellness and spa. Táto procedúra je pôvodom z Ruska, kde ide o vírenie vzduchu metličkami z brezy, eukalyptu, dubu alebo lipy. Skúsený saunér rôznymi technikami za pomoci metličiek rozprúdi vzduch v saune, pričom sa z metličiek uvoľňujú molekuly, ktoré spôsobia príjemný aromatizujúci výsledok v saune.


Peeling - obnovenie pokožky
 

Ak chceme docieliť jemnosť pokožky, najprv musíme odstrániť tú starú. Peeling je vhodný práve v letnom období, kde pokožku vyhľadí a tá sa na slnku opáli rovnomerne. Počas peelingovej procedúry sa Vám otvárajú póry, do ktorých sa aplikáciou peelingu dostávaju vitamíny, ktoré pokožka potrebuje. 


Muzikoterapia - relax mysle
 

Vibráciu nezvyčajných nástrojov (spievajúce misy, gong vetra) cíti každá jedna bunka v tele. Započúvanie sa do zvuku týchto elementov priamo v našom tepidáriu Vám privolá harmóniu medzi srdcovou a krčnou čakrou. Zároveň ucítite jemný vánok sprevádzaný zvukom gongu vetra, ktorý ukľudní telo a myseľ. 


Chromoterapia - liečba farebnými svetlami
 

Novinkou v saunovom svete Harmónia je aj liečba farebnými svetlami. Práve v najväčšej a najmodernejšej saune na Slovensku - Saunovom dóme. Vychutnajte si príjemný relax počas saunového rituálu a nechajte farebné svetlá pôsobiť na vaše telo. 


Saunamasteri 
 

Počas návštevy saunového sveta máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov. Každý sauna master je niečím špecifický a špecializuje sa na rôzne druhý rituálov alebo peelingov. Wellness & SPA Bešeňová

Vyhraďte si čas len pre seba a načerpajte nové sily. Wellness & Spa Bešeňová Vám ponúkajú čas pre pravý oddych.

WELLNESS & SPA

 

Aktuálne informácie a opatrenia v aquaparkoch.

INFO