HARMÓNIA Wellness & Spa

Objavte holistický saunový svet v nádhernom prostredí Liptova v Bešeňovej a 4 elementy života.


Denné saunové rituály
Každý deň od utorka do nedele
Noc saunových rituálov
Nočné saunovanie
Masáže a procedúry
Odovzdajte sa do rúk profesionálnych masérov

HARMÓNIA - relax a oddych

Objavte dokonalú harmóniu relaxu a oddychu v Bešeňovej. Holisticky zameraný wellness s dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom novej energie pre každého. Wellness & spa ponúka prepojenie 4 elementov života a liptovskej prírody, bešeňovskej jaskyne a veľkolepého Saunového dómu s tichou zónou. Vychutnajte si pokojné chvíle v príjemnom prostredí a načerpajte novú energiu. 

Harmónia predstavuje obrovský a jedinečný svet relaxu, vôní a zážitkov pre stovky návštevníkov, každý deň. Súčasťou je aj wellness bar so širokou ponukou osviežujúcich nápojov, tícha zóna a ochladzovací bazén vo vonkajšej záhrade. Spojenie 4 živlov života - voda, vzduch, oheň a zem vám v saunovom svete zaručí dokonalý relax pre telo, dušu a myseľ. 

Súčasťou nového saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami. Jedná sa o prvú saunu svojho druhu na Slovensku. Po jedinečnom divadle prebieha ochladenie pod nekonečnými vodopádmi v Bešeňovskej jaskyni. 


Zažili ste už saunový rituál? V Bešeňovej máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov každý deň počas ktorých zažijete saunovú show, aromaterapiu, muzikoterapiu alebo peeling. Novinku, ktorú ponúka Harmónia wellness & spa je metličkovanie. Každá jedna procedúra pozitívne vplýva na zdravie človeka. Omladzuje pokožku, pomáha proti chorobám, prekrvuje telo a pozitívne vplýva na dýchacie ústrojenstvo. Pre skutočných milovníkov saunovania organizujeme raz až dvakrát do mesiaca NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV  s bohatým programom, otvorenou oddychovou zónou Átrium a vnútornými bazénmi.


Nakupujte on-line na www.gopass.travel

Noc saunových rituálov


Pravidlá správania sa v saunovom svete
HARMÓNIA WELLNESS & SPA

Naši saunamasteri sú profesionálmi vo svojej profesii. Každý jeden sa špecializuje na iný druh saunového rituálu. Za ich kvalitu hovorí aj ich každoročná účasť v popredných saunových súťažiach na Slovensku či v Česku. 

Novinkou je aj samostatný vstup do wellness & spa bez použitia vstupu do vodného parku Bešeňová. Harmónia ponúka až 50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun. Preto Vás pozývame oddýchnuť si do termálneho srdca Liptova. 


Zažite saunové rituály

Urobte si čas a načerpajte energiu v Relax centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží – thajské, klasické, relaxačné, luxusné.

SAUNOVÉ RITUÁLY

Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu.

viac info