Peeling cup Bešeňová

Medzinárodná súťaž v príprave prírodných peelingov -  opäť v Bešeňovej. Výsledky súťaže:

1.miesto

Luboš Veselý(SK) – peeling WOOKIHI- zameraný na využitie tradičných surovín a bylín, ktoré pri svojich rituáloch používali indiáni. Zloženie- Quinoa, kukurica, šípky, biela šalvia, mäta.

 

2.miesto

Emma Chladková (SK-Bešeňová) - peeling  zameraný na komplexné využitie produktov z medu - tekutého zlata. Zloženie- pleťová maska-biely íl, prvosienky, med, bambucké maslo s následným podaním vlhčených uterákov na tvár napustených kamilkovým(Rumančekovým) macerátom. Telový peeling - med, sušený včelí peľ, kamilka, nechtík, prvosienky, pivonie, hnedý cukor.  Po procedúre v saune bolo podávané domáce mydlo zložené z medového glycerínu, medu a sušených bylín, na osvieženie kamilkový čaj s medom, medové cukríky - honeycomb candy a domáca medovina.

 

3. miesto

Anna Pokorná(SK- Bešeňová) - peeling Tree of Life(strom života) - zameraný na spracovanie živice stromov. Peeling- morská soľ, prstenec mariánsky, smreková živica, žihľava, borievka, ľanový a slnečnicový olej. Emulzia na kĺby - vavrínový olej -macerát, Borievková tinktúra, med, smreková živica.

Špeciálna cena- cena za  dizajn a kreativitu

Emma Chladkova(SK-Bešeňová)

 


Fotogaléria z podujatia

Bešeňová sa opäť stane dejiskom saunovej súťaže. 

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 12.3.2022

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových udalostí - PEELING CUPu. V poradí už štvrtý ročník tejto prestížnej súťaže sa bude odohrávať počas víkendu 12. marca a bude zavŕšený SAUNOVANÍM POD HVIEZDAMI. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov saunového sveta Harmónia. V druhej časti bude prebiehať samotná realizácia peelingových procedúr v parnej saune Svitanie. 

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu, ktorý bude ako sprievodný program. Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov na vlastnej koži, priamo počas súťažných rituálov v saune Svitanie. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch Harmónie Wellness & Spa. Počas súťažnej soboty je pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia.

Vyskúšať si peeling na vlastnej koži môžu aj návštevníci saunového sveta Harmónia Wellness & Spa počas konania súťaže. 


Súťažiaci

Luboš Veselý
(SK)

Kata Szathmári
(HU)

Alexandra Cseke
(HU)

Zuzana Kvapilová
(CZ)

Martin Segiň
(SK)

Emma Chládková
(SK)

Anna Pokorná
(SK)


Špeciálny hosť

Zdeněk Hladík - muzikoterapeut

Zdeněk Hladík, hudobník, učiteľ a muzikoterapeut v jednom je s hudbou spojený odmalička. Začínal hrať na gitare, naučil sa ovládať mnoho hudobných nástrojov, prešiel rôznymi hudobnými žánrami až kým objavil jedinečný indický hudobný nástroj sitár.

viac

Nakupujte on-line na www.gopass.travel

Noc saunových rituálov


Hlavný denný program

Sprievodný denný program

Porota
Ivan Rusina - odborník na zdravú výživu a starostlivosť o telo, aktívny športovec a mediálne známa osobnosť v oblasti gastronómie.
Jiří Sontag - aktívny saunamaster wellness hotela Kolštejn a rezortu Hrubá Voda, účastník popredných saunových podujatí, výrobca a odborník na maceráty a výluhy z bylín.
Peter Kolenčík - krstný otec saunových rituálov v Bešeňovej, organizátor a porotca súťaží Peeling Cup, Majstrovstvá Slovenska Aufguss WM 2019, 2020 a 2021, Slovenská kvalifikácia Herbal Cup 2019 a 2020

 

Timea Wéhg - pôsobí ako SPA manažérka v Maďarských kúpeľoch Aquaticum Debreceen. Svojmu koníčku- saunovým rituálom sa venuje 12 rokov. V rokoch 2015 až 2019 sa 5x prebojovala z národnej kvalifikácie na majstrovstvá sveta Aufguss WM.


Nakupujte on-line na www.gopass.travel

Noc saunových rituálov


Peeling cup 2020Nakupujte on-line na www.gopass.travel

Noc saunových rituálov


Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť, alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

+421 917 998 844
✉ info@besenova.com


Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu.

viac info