Kvalifikácia aufguss-wm

V Bešeňovej sa bude opäť konať kvalifikácia na majstrovstvá v relaxačných saunových rituáloch - AUFGUSS-WM.


Bešeňová sa stane medzinárodným kvalifikačným dejiskom 

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 30.5. 2020

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších medzinárodných saunových súťaží v zážitkových rituáloch - AUFGUSS-WM. Súťažiť sa bude ako v individuálnych tak aj v tímových saunových rituáloch. Predstavia sa saunamasteri z celého Slovenska. Víťazi postúpia priamo na majstrovstvá sveta, ktoré sa budú tento rok konať v Poľsku. Tešiť sa môžete na bohatý sobotný program saunových rituálov v Bešeňovej. 

Okrem súťažných rituálov sa môžete tešiť aj na sprievodný program v saunovom svete Harmónia. Peelingy, metličkové procedúry, množstvo stánkov so sauna produktami a hlavne vynikajúce jedlo. Príďte si vychutnať jeho špeciality, ktoré bude pripravovať v záhrade saunového sveta. 

Toto všetko môžete zažiť v saunovom svete Harmónia wellness & spa kde zakúpiť najvyýhodnejšie vstupy na www.gopass.sk


AUFGUSS-WM je záujmovou skupinou mnohých saunových firiem, ktorých hlavnou úlohou je organizovať a predovšetkým pokračovať v rozvoji medzinárodného šampionátu Aufguss na vysokej úrovni pre celosvetové publikum. Cieľom je nie len organizácia celosvetových saunových podujatí, ale aj nastavenie štandardu vo svete saunovania a saunových rituálov. Veľký dôraz je kladený práve na pôvodný zámer Aufgussu ako zdravotného rituálu a zvýraznenia každého „saunovania“, ktoré sa nesmie stratiť v Show-Aufguss, ale je podporované „zábavným faktorom“, ktorým je práve tematickosť rituálu s vlastným príbehom. AUFGUSS-WM vždy znamená "sauna-festival s priateľmi" a bol založený 13. januára 2014 v Južnom Tirolsku s národmi: Taliansko, Holandsko, Kanada, Česká republika, Nemecko a Švajčiarsko.


Nakupujte on-line na www.gopass.sk

Noc saunových rituálov 


Kvalifikácia 2019Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť, alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

+421 917 998 844
✉ info@besenova.com


Wellness & SPA Bešeňová

Vyhraďte si čas len pre seba a načerpajte nové sily. Wellness & Spa Bešeňová Vám ponúkajú čas pre pravý oddych.

WELLNESS & SPA

 

Vodný park Bešeňová sa z dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzatvára. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info