Peeling cup Bešeňová

Medzinárodná súťaž v príprave prírodných peelingov sa bude konať opäť v Bešeňovej. 


Bešeňová sa opäť stane dejiskom saunovej súťaže. 

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 14.3. 2020

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových udalostí - PEELING CUPu. V poradí už tretí ročník tejto prestížnej súťaže sa bude odohrávať počas víkendu 14. marca a bude zavŕšený Nocou saunových rituálov. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov saunového sveta Harmónia. V druhej časti bude prebiehať samotná realizácia peelingových procedúr v parnej saune Svitanie. 

Vyskúšať si peeling na vlastnej koži môžu aj návštevníci saunového sveta Harmónia počas konania súťaže. 

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu, ktorý bude ako sprievodný program. 

Informácie pre súťažiacich a možnosť prihlásenia do súťaže nájdete na tomto odkaze - PEELING CUP 

Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra Slovenska v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov na vlastnej koži, priamo počas súťažných rituálov v saune Svitanie. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch wellness & spa Harmónie. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia.


Peeling cup 2019
Viac informácií o podujatí

V prípade, že požadujete viac informácií, potrebujte poradiť, alebo pomôcť s rezerváciou - smelo nás kontaktujte: 

+421 917 998 844
✉ info@besenova.com


Zažite saunové rituály

Urobte si čas a načerpajte energiu v Relax centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží – thajské, klasické, relaxačné, luxusné.

SAUNOVÉ RITUÁLY