HARMÓNIA - wellness & spa

Objavte jedinečný saunový svet v nádhernom prostredí Liptova v Bešeňovej s rozšírenou kapacitou a veľkolepým Saunovým dómom s ochladzovacou jaskyňou.


Špeciálni hostia z Litvy

Už od soboty 7.3. sa môžete tešiť na špeciálych hostí, ktorí do Bešeňovej zavítali z Litvy. Títo saunamastri si, pre vás prichystali záživný program, ktorý zahŕňa metličkové procedúry, peelingy, masáže, saunové rituáli alebo aj haloterapiu.


Nakupujte on-line na www.gopass.sk

Litovský týždeň - Sauna ticket

Každodenný bohatý program 

ČasRituálSauna
11:00Zimný vánokSaunový dóm
12:00Haloterapia Saun Svitanie 
15:00Litovský špeciál s metličkamiRuská baňa
16:00HaloterapiaSauna Svitanie
17:00Mystický rituálSaunový dóm
18:00PeelingSauna Svitanie
19:00Zimné divadloSaunový dóm

* Program neplatí v pondelok 9.3.2020


Ponuka masáží 

 Cena AQP hostiaCena hoteloví hostia
Medová masáž45€40€
Masáž s gaštanovým práškom45€40€
Masáž s penou45€40€
Vibro akustická masáž45€40€

Objednávky na masáže sa prijímajú na recepcii v saunovom svete Harmónia

 

Liečivé účinky vybroakustická masáže:

  • aktivuje krvný obeh a cirkuláciu tekutín v koži
  • zlepšuje elasticitu kože
  • efektívne stimuluje svaly a znižuje svalové napätie
  • účinne zabraňuje vzniku a rozvoju celulitídy

SVET HARMÓNIE

Objavte dokonalú harmóniu relaxu a oddychu v Bešeňovej. Holisticky zameraný wellness dôrazom na starostlivosť tela, duše a mysle je zdrojom novej energie pre každého. Nový wellness & spa ponúka prepojenie Liptovskej prírody prostredníctvom brezových stromov, bešeňovskej jaskyne s nekonečnými vodopádmi a veľkolepým Saunovým dómom. Vychutnajte si pokojné chvíle v príjemnom prostredí tepidária a načerpajte novú energiu.

Harmónia predstavuje obrovský a jedinečný svet relaxu, vôní a zážitkov pre stovky návštevníkov, každý deň. Návšteva wellness & spa nabudí organizmus a dá mu potrebnú energiu na celý deň.

Súčasťou nového saunového komplexu je aj moderný Saunový dóm, kde budete môcť zažiť jedinečné saunové rituály s hudobnými a svetelnými efektami. Jedná sa o prvú saunu svojho druhu na Slovensku. Po jedinečnom divadle prebieha ochladenie pod nekonečnými vodopádmi v Bešeňovskej jaskyni. 

Zažili ste už saunový rituál? V Bešeňovej máte možnosť sa zúčastniť saunových rituálov každý deň počas ktorých zažijete saunovú show, aromaterapiu, muzikoterapiu alebo peeling. Novinku, ktorú ponúka Harmónia wellness & spa je metličkovanie. Každá jedna procedúra pozitívne vplýva na zdravie človeka. Omladzuje pokožku, pomáha proti chorobám, prekrvuje telo a pozitívne vplýva na dýchacie ústrojenstvo. Pre skutočných milovníkov saunovania organizujeme raz do mesiaca noc saunových rituálov s bohatým programom, otvorenou oddychovou zónou Átrium a vnútornými bazénmi počas celej noci.

Nakupujte on-line na www.gopass.sk

Noc saunových rituálov 

Naši saunamasteri sú profesionálmi vo svojej profesii. Každý jeden sa špecializuje na iný druh saunového rituálu. Za ich kvalitu hovorí aj ich každoročná účasť v popredných saunových súťažiach na Slovensku či v Česku. 

Novinkou je aj samostatný vstup do wellness & spa bez použitia vstupu do vodného parku Bešeňová. Harmónia ponúka až 50 parných, vodných, masážnych procedúr a sáun. Preto Vás pozývame oddýchnuť si do termálneho srdca Liptova. Zažite saunové rituály

Urobte si čas a načerpajte energiu v Relax centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží – thajské, klasické, relaxačné, luxusné.

SAUNOVÉ RITUÁLY

Vodný park Bešeňová sa z dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzatvára. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info