Peeling cup Bešeňová


Medzinárodná súťaž v príprave prírodných peelingov Bešeňovej. 


Bešeňová sa opäť stane dejiskom saunovej súťaže. 

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 11.3.2023

Harmónia wellness & spa v Bešeňovej bude dejiskom jednej z najväčších saunových udalostí - PEELING CUPu. V poradí už piaty ročník tejto prestížnej súťaže sa bude odohrávať počas víkendu 11. marca a bude zavŕšený NOCOU SAUNOVÝCH RITUÁLOV. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov saunového sveta Harmónia Wellness&Spa. V druhej časti bude prebiehať samotná realizácia peelingových procedúr v parnej saune Svitanie. 

Vychutnajte si relax počas saunových rituálov a peelingov, tešia sa na Vás naši saunamasteri, ktorí vám pripravia jedinečnú show počas každého saunového rituálu, ktorý bude ako sprievodný program. Slovakia peeling cup je jedinečné wellness podujatie na Slovensku v ktorom sa bude súťažiť o titul majstra v peelingových procedúrach za účasti medzinárodnej profesionálnej poroty. Porota hodnotí vzhľad peelingu, kvalitu, ingrediencie, profesionalitu prevedenej procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií. Návštevníci majú možnosť zažiť naozaj profesionálne procedúry v podaní saunamastrov na vlastnej koži, priamo počas súťažných rituálov v saune Svitanie. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestorch Harmónie Wellness & Spa. Počas súťažnej soboty je pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia.

Vyskúšať si peeling na vlastnej koži môžu aj návštevníci saunového sveta Harmónia Wellness & Spa počas konania súťaže. 


Cenník

PRODUKT OFFLINE NA POKLADNI ONLINE NA www.gopass.travel

DENNÝ PROGRAM

3-hodinový vstup návštevníci vodného parku 
-doplatok ku vstupu do vodného parku Aqua Ticket 
+18 €
3-hodinový vstup do saunového sveta  bez vstupu do vodného parku 26 € -
3-hodinový vstup -  ubytovaní hostia
Hotel Bešeňová***,
Hotel Galeria Thermal****,
Hotel Akvamarín****
GRATIS -
VIP WELLNESS DAY  89 € - kúp online⇒
Prednostný vstup na súťažný peelingový rituál (osoba/rituál) 3 €  

VEČERNÝ PROGRAM

Noc saunových rituálov
(nočný event)
30 €

28 € - kúp online⇒

25 € + 80 BODOV

Doplatok pre návštevníkov vodného parku
(po 21:10hod.)
27 € -
Vstup ubytovaní hostia
Hotel Bešeňová***,
Hotel Galeria Thermal****,
Hotel Akvamarín****
22 € -
Prednostný vstup na saunový rituál (osoba/rituál) 3 € -

- vstup na nočný event je len pre osoby staršie od 18 rokov
- kapacita Saunového dómu a Sauny svitanie, kde prebiehajú saunové rituály a peelingy je limitovaná, usporiadateľ negarantuje vstup na saunový rituál/peeling bez zakúpenia prednostného vstupu priamo na mieste 
- v prípade vypredania vstupov na Nočný program - Noc saunových rituálov ONLINE, budú v ponuke aj vstupenky priamo na pokladni až do vypredania kapacity saunového sveta Harmónia Wellness & Spa
- VIP WELLNES DAY - zahŕňa celodenný vstup do vodného parku aj do saunového sveta (s možnosťou neobmedzeného vstupu do saunového sveta počas celého dňa), neplatí ako vstup na večerný program


Nakupujte on-line na www.gopass.travel

Noc saunových rituálov


PROGRAM

Súťažiaci


Mária Veselá-Očková
(SK)

Bianka Iváková
(SK)

Barbora Ondrlová
(SK)

Luboš Veselý
(SK)

Zlatuše Halousková
(CZ)

Zsanett Petó
(HU)

Ema Chládková
(SK)

Andrea Szeidl
(HU)


Špeciálni hostia

Zdeněk Hladík - muzikoterapeut

Zdeněk Hladík (CZ), hudobník, učiteľ a muzikoterapeut v jednom je s hudbou spojený odmalička. Začínal hrať na gitare, naučil sa ovládať mnoho hudobných nástrojov, prešiel rôznymi hudobnými žánrami až kým objavil jedinečný indický hudobný nástroj sitár.

viac

Rene Javorić Ilić
(CRO)

Uroš Šmajdek
(SLO)

Klavdija Šeligo
(SLO)

Porota
Ivan Rusina - odborník na zdravú výživu a starostlivosť o telo, aktívny športovec a mediálne známa osobnosť v oblasti gastronómie.
Jiří Sontag - aktívny saunamaster wellness hotela Kolštejn a rezortu Hrubá Voda, účastník popredných saunových podujatí, výrobca a odborník na maceráty a výluhy z bylín.

Frank Verhamme - Od roku 2014 Frank ponúka svoje saunové infúzie a rituály výhradne s prírodnými ingredienciami -  kombinuje sezónne bylinky, bylinkové zväzky či koreniny.
Cestuje po celej Európe, aby sa podelil o svoje skúsenosti a inšpiroval ostatných saunových majstrov k využívaniu prírodných materiálov. V dôsledku toho ho kolegovia prezývali „The Herb Guy“.
Od roku 2018 je členom poroty na Sauna Herbal Cup a v roku 2019 vyhral cenu publika na Herbal Cupe v Nemecku so svojim balijským Boreh Scrub.
Pôsobí v Elaisa Energetic Wellness v Belgicku, kde sa delí o svoje znalosti.Peter Kolenčík - krstný otec saunových rituálov v Bešeňovej, medzinárodný porotca Aufguss WM, organizátor a porotca súťaží-  Peeling Cup, Národná kvalifikácia Aufguss WM(Slovakia, Poland),  Play Offs Aufguss WM 2022(Slovakia), Sauna Herbal Cup(Slovakia, Czech Republic), Masters Freestyle Aufguss(Germany)

 

Lara Strniša  - manažérka pre sauny a bazény v Terme Olimia, v najväčšom wellness centre v Slovinsku. Pre Aufguss pracuje už viac než 6 rokov

 

Tímea Kovács - pôsobí ako SPA manažérka v Maďarských kúpeľoch Aquaticum Debreceen. Svojmu koníčku- saunovým rituálom sa venuje 14 rokov. V rokoch 2015 až 2019 sa 5x prebojovala z národnej kvalifikácie na majstrovstvá sveta Aufguss WM.


Peeling cup 2020


Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu.

viac info