Silvester 2024

Silvestrovská párty v termálnom srdci Liptova


Nezabudnuteľný koniec roka 2024!

Grandiózne ukončenie roku 2024 v bazénoch Vodného parku Bešeňová má svoju tradíciu a skalných fanúšikov. Tento Silvester sa rozlúčime s rokom 2024 štýlovo s hitmi svetoznámej švédskej kapely v podaní ABBA SHOW. Môžete sa tešiť na 3 zóny zábavy, ktoré zaručia zábavu na mieru a dvaja DJs sa postarajú o to, že rok 2025 začne vo veľkom a jedinečnom štýle.

Garantujeme skvelý relax a zábavu aj posledný deň roka v bazénoch s termálnou alebo čírou vodou. DJ Vám namieša koktejl skvelej hudby v Stane zábavy alebo si môžete vychutnať alko či nealko koktejly v exteriérovom vodnom bare Cosmpolitan. Na interiérovom pódiu v Átriu sa na Vás budú tešiť kapely ABBA SHOW a POHODA Live. Samozrejme nebude chýbať silvestrovská tombola a bazénové súťaže, v ktorých môžete vyhrať lákavé ceny.
 


Silvester v Bešeňovej

Najvýhodnejší vstup jedine cez gopass.travel

 


Vstupenka
na silvestrovskú párty 2024
(18.00 - 03:00 hod)

Dieťa
(do 6 rokov)
Dieťa 
(6 - 12 rokov)
Junior
Senior
Študent
Dospelý

Predpredaj online cez Gopass

GRATIS 15 € 29 € 29 €
Predaj 31.12.2024 na pokladni v stredisku GRATIS 29 € 59 € 59 €
  • deti do nedovŕšených 6 rokov majú vstup GRÁTIS v sprievode platiacej dospelej osoby.  Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.
  • vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (9 bazénov, 7 šmýkačiek a toboganov, parkovanie) a celovečerný silvestrovský program
  • po skončení dennej prevádzky - 17:00 - bude klientovi narátaný doplatok, ktorý uhradí pri odchode na pokladni.
  • doplatok za vstup do saunového sveta Harmónia Wellness & Spa v zmysle platného cenníka.Aktuálne informácie, obmedzenia a odstávky nájdete tu.

viac info