Metličkovanie

Novinka v Harmónii wellness & spa 


Vyskúšajte si METLIČKOVANIE teraz ZDARMA. Krátke ukážky metličkovania počas celého dňa v Harmónii wellness & spa alebo si objednajte plnohodnotnú procedúru a doprajte si relax, ktorý si zaslúžite. 


Metličkovanie


Metličková procedúra je novinkou v našom wellness & spa. Táto procedúra je pôvodom z Ruska, kde ide o vírenie vzduchu metličkami z brezy, eukalyptu, dubu alebo lipy. Skúsený saunér rôznymi technikami za pomoci metličiek rozprúdi vzduch v saune, pričom sa z metličiek uvoľňujú molekuly, ktoré spôsobia príjemný aromatizujúci výsledok v saune. Po dokonalom naparení pokožky vás metličkami saunér začne masírovať. Masírovaním sa molekuly dostávajú do otvorených pórov pokožky. Po skončení metličkovej masáže prichádza vyvrcholenie silnými parnými nárazmi. Na záver procedúry je vhodné sa osviežiť studeným vedrom alebo sprchou a taktiež nezabudnite na pitný režim.

Aké má účinky ten druh terapie?


Metličky dokonale prečistia upchané póry, dodajú telu vitamíny a prekrvia Vaše telo. Táto procedúra Vám dodá príjemný pocit relaxu, ale taktiež pomáha pri rôznych ochoreniach, ako je astma, bronchitída, dna a pod. Brezové metličky sú v Rusku veľmi obľúbené, pretože odstraňujú bolesť v kĺboch,hoja veľa zápalov vyčisťujú kožu. Dubové metličky majú vynikajúce preventívne účinky na kožu a normalizujú tlak. Pri masáži z lipových metličiek sa liečia chrípkové ochorenia a bolesti hlavy. 


Podmienky: 

  • na rituál Metličkovanie v Ruskej Bani je nevyhnutná rezervácia pre jednu osobu, alebo pár.
  • rezervovať sa je možné priamo na recepcii vo wellness Harmónia wellness & spa alebo telefonicky na ☎  +421 (0)918 998 002
  • ​​​​​​​Objednávky prijímame na každú celú hodinu od 11 – 20.00 hod (okrem 13.00 a 19.00 hod.)
CENNÍK METLIČKOVANIA
KategóriaCena hoteloví hostiaCena wellness hostia
1 osoba33 €36 €
2 osoby48 €54 €
VIP osoba*60 €66 €
Darčeková poukážka**42 €42 €

*VIP metličková procedúra obsahuje: 30 min. metličková procedúra, peeling, regeneračný krém z Mŕtveho mora, 0,3l Hubert
**Metličková procedúra v rámci darčekovej poukážky obsahuje 30 minútovú procedúru metličkovanie + 2,5 hodiny vstup do Harmónie wellness & spa.


Zažite saunové rituály

Urobte si čas a načerpajte energiu v Relax centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží – thajské, klasické, relaxačné, luxusné.

SAUNOVÉ RITUÁLY

Vážení návštevníci, Vodný park Bešeňová je uzavretý do odvolania. Ďakujeme za vašu priazeň

INFO